Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Zmiany w funkcjonowaniu Hotelu & Restauracji Antonińska
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Zmiany w funkcjonowaniu Hotelu & Restauracji Antonińska

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Zmiany w funkcjonowaniu Hotelu & Restauracji Antonińska

27 października 2020

W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez polskie władze w naszym funkcjonowaniu dojdzie do kilku ważnych zmian. 

Przede wszystkimi chcielibyśmy zapewnić wszystkich naszych gości, że niezależnie od rozwoju sytuacji, w Hotelu & Restauracji Antonińska możecie się czuć bezpiecznie. Stosujemy się do wszystkich wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz rządu.

Posiadamy certyfikat Obiektu Bezpiecznego Higienicznie, potwierdzony niedawną kontrolą. Takim certyfikatem mogą posługiwać się obiekty, które stosują się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju i GIS opracowanych dla branży hotelarskiej i gastronomicznej, a także wytycznych do organizowania wesel, przyjęć i konferencji oraz funkcjonowania salonów masażu i saun.

W związku z ogłoszeniem nowych zasad dla branży gastronomicznej, musieliśmy wprowadzić pewne zmiany w naszym funkcjonowaniu. Do odwołania nasza restauracja pozostaje otwarta wyłącznie dla gości hotelowych. Nie oznacza to jednak, że musicie Państwo rezygnować z naszych usług. Miło nam poinformować, że od dziś Restauracja Antonińska oferuje DANIA NA WYNOS oraz Z DOWOZEM!

- zamówienia przyjmujemy w następujych godzinach: poniedziałek - sobota: 12:00 - 21:30; niedziela: 12:00 - 18:30

- dowóz na terenie Leszna GRATIS (minimalna wyskość zamówienia - 50 zł),

- dowóz dla zamówień poza terenem Leszna – 20 zł,

- zamówienia z odbiorem własnym – RABAT - 20%

- możliwość płatności KARTĄ,

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zamówienia prosimy kierować na numer tel. 515-036-069.

Jeżeli chodzi o strefę wellness & spa – zarówno sauny jak też gabinet masażu dostępne są tylko i wyłącznie dla gości hotelowych, którzy spędzają w hotelu co najmniej 1 dobę.

Coraz większa liczba naszych Gości decyduje się także na catering. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i podasz nam ilość swoich Gości oraz miejsce i rodzaj spotkania, a my skomponujemy specjalne menu oraz wszystkim się zajmiemy. Przyjedziemy, udekorujemy, ugotujemy, obsłużymy! Zachęcamy do kontaktu 515036437 lub restauracja@antoninska.com.pl.

Mamy nadzieję, że nowe zasady nie wpłyną na Państwa wrażenia kulinarne. Tym bardziej, że w naszej karcie pojawiły się zupełnie nowe propozycje… Zapraszamy do składania zamówień!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij