Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Wiosenne porządki w Antonińskiej
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Wiosenne porządki w Antonińskiej

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Wiosenne porządki w Antonińskiej

17 kwietnia 2020

Zapowiedziane wczoraj przez premiera stopniowe rozluźnianie obowiązujących nakazów, daje promyk nadziei na to, że już wkrótce ponownie będziemy mogli ugościć Was w naszej restauracji oraz hotelu.

Niezależnie od daty, w której znów się spotkamy, wykorzystujemy czas #zostańwdomu najlepiej jak potrafimy. Przeprowadzamy niezbędne remonty oraz przeglądy techniczne instalacji. W takim obiekcie jak nasz mamy naprawdę dużo okien i płytek do umycia :).

Zmieniamy też wystrój w części naszych pokoi zlokalizowanych na parterze. Pojawią się w nich nowe zasłony, kapy, dywaniki, oraz inne dekoracje.

W związku z przymusowym postojem mieliśmy też czas, aby przeprowadzić remont kuchni i zrobić gruntowne porządki. Zazwyczaj musimy je dzielić na etapy, a w związku z postojem, wszystko mogliśmy zrobić za jednym razem.

Małe zmiany nastąpiły także w hotelowej recepcji, która została odświeżona i zaaranżowana z myślą o większej wygodzie naszych gości.

Robimy też porządki we wszystkich magazynach. Przeprowadzamy inwentury np. szkła, zastawy, sztućców, obrusów, tekstyliów hotelowych (czyli ręczników, czy pościeli). W razie potrzeby uzupełniamy braki.

Jedna z naszych pracownic (Dziękujemy Pani Gosiu :) ) szyje maseczki dla wszystkich pozostałych pracowników, abyśmy mogli zachować niezbędne po 16 kwietnia środki ochronne.

Wiosna to czas, który tradycyjnie wykorzystujemy także na przygotowanie do sezonu letniego naszego tarasu na dachu. Jak co roku dosadzamy, przycinamy i pielęgnujemy rośliny. 

Ważnym elementem przygotowań jest konserwacja podłogi na dachu. Zajęcie czasochłonne, ale natychmiast widoczny efekt pracy sprawiał, że szybko zaliczaliśmy kolejne metry :) 

W związku z większą ilością dostępnego czasu postanowiliśmy także nieco przebudować bar znajdujący się na tarasie. Mamy nadzieję, że zamawianie orzeźwiających koktajli podczas letnich kolacji na tarasie będzie jeszcze wygodniejsze.

Sporo pracy mamy nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz. W pierwszej kolejności zabraliśmy się za zieleń. 

Trawniki, pielenie rabat i przycinanie krzewów, czyli podstawowe obowiązki w każdym ogrodzie na wiosnę. Po sezonie zimowym zajęliśmy się także skwerkiem z fontanną. Odświeżyliśmy deski tarasowe, wyczyściliśmy i odmalowaliśmy ławki.

Mimo, że nie funkcjonujemy normalnie, cały czas czekamy na moment, kiedy będziemy mogli znów Was przyjąć. Praca u nas wre :)

A Wy jak wykorzystujecie czas #zostańwdomu?

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij