Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Pierwszy wieczór z cyklu Dach Pełen Kultury
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Pierwszy wieczór z cyklu Dach Pełen Kultury

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Pierwszy wieczór z cyklu Dach Pełen Kultury

09 czerwca 2020

Już w najbliższy czwartek, 11 czerwca, nastąpi inauguracja cyklu Dach Pełen Kultury. Wystąpi dla Państwa Monika Sieracka.

Lato zbliża się wielkimi krokami. Do rozpoczęcia  naszej ulubionej pory roku pozostały niecałe dwa tygodnie! Gdy pogoda za oknami jest tak przyjemna, warto jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

Idealnym miejscem na wspólne wyjście ze znajomymi jest nasz Taras na Dachu. Dzięki stylizowanej na ogródek letni aranżacji, poczujesz u nas urokliwy klimat gwarnych miejskich uliczek, a jednocześnie możesz delektować się chwilą z dala od zgiełku. Takiego klimatu oraz widoku nie doświadczycie w żadnym innym miejscu w Lesznie.

Nasz Taras na Dachu to idealne miejsce nie tylko na spotkanie z przyjaciółmi przy lampce dobrego wina, ale także na lunch, obiad z rodziną, czy też zorganizowanie eventu firmowego, sesji zdjęciowej, a nawet… ślubu. Tak, posiadamy akceptację Urzędu Stanu Cywilnego do przeprowadzania ceremonii Ślubu Cywilnego! 

Nasi stali Goście wiedzą już, że na Tarasie doskonale sprawdzają się także koncerty, degustacje, czy pokazy. Właśnie dlatego w tym sezonie rozpoczęliśmy akcję Dach Pełen Kultury. W jej ramach przez cały sezon letni będziemy organizować wieczory artystyczno-kulinarne, podczas których artysta będzie miał możliwość zagrać koncert, zrobić wernisaż, czy spotkanie autorskie, które połączone będzie z degustacją produktów kulinarnych.

Pierwsza impreza w ramach Dachu Pełnego Kultury już w najbliższy czwartek! Na inaugurację cyklu będziemy mieli niewątpliwą przyjemność posłuchać wyjątkowej muzyki w wykonaniu nietuzinkowej artystki, skrzypaczki Moniki Sierackiej. Jej skrzypce zabrzmiały już kiedyś w naszej restauracji podczas Karnawałowej Degustacji. Czeka nas zatem kolejny magiczny wieczór...

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy w godzinach 19:00 - 22:00.

Nasi szefowie kuchni przygotują na tę okazję zakąski w stylu hiszpańskich tapas z oryginalnych, tradycyjnych hiszpańskich serów, wędlin, czy oliwek. 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu w portalu Facebook, aby być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami w Hotelu & Restauracji Antonińska.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij