Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Ostatni Rynek Śniadaniowy w tym roku
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Ostatni Rynek Śniadaniowy w tym roku

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Ostatni Rynek Śniadaniowy w tym roku

28 sierpnia 2019

Już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, odbędzie się ostatnia impreza z cyklu “Rynki śniadaniowe”. Tym razem zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska od godziny 10.00 do 14.00 na Plac Metziga

Ostatnia tegoroczna edycja “Rynków śniadaniowych” będzie wyjątkowym spotkaniem. Organizatorzy zaplanowali moc atrakcji i wiele różnych wydarzeń towarzyszących.
 
Jak za każdym razem, wiele atrakcji przygotowanych zostało z myślą o najmłodszych uczestnikach Rynków. Z pewnością żadne dziecko nie będzie narzekało na nudę. Wśród zaplanowanych atrakcji są m.in. warsztaty kreatywne, podczas których dzieci będą tworzyć wyjątkowe gadżety: mini pacynki paluszkowe, biżuterię z drucików i paciorków, a także patyczkowe ozdoby i ramki. 
 
O godzinie 11:00 na Placu Metziga wystąpi teatrzyk Pompon. Poprzedni występ teatrzyku cieszył się wielką popularnością, dlatego nie mogło go zabraknąć na pożegnanie z cyklem Rynków Śniadaniowych w Lesznie. Aktorzy teatrzyku Pompon zaprezentują się w przedstawieniu Kot w Butach. 
 
Nowością podczas sobotniej imprezy będzie występ popularnej - nie tylko w Lesznie - ekipy Taste The Music. Dzięki nim od godz. 12:00 na Placu Metziga zagości klimat dobrej muzyki house’owej. 
 
Po raz pierwszy na Rynkach Śniadaniowych odbędzie się także wymiana roślin. W tym roku podobne wydarzenie zorganizowane zostało już w leszczyńskiej Stacji Biznes. Ponieważ cieszyło się wielką popularnością, organizatorzy postanowili stworzyć wszystkim miłośnikom roślin kolejną okazję do wymiany i poszerzenia swoich zbiorów.
 
Ciekawą propozycję na ten dzień przygotowało także Muzeum Okręgowego w Lesznie. Od godziny 10.30 proponuje spacer z przewodnikiem śladem leszczyńskich sypialni. Finałem spaceru będzie zwiedzenie wystawy znajdującej się w dawnej synagodze. 
 
Po długim spacerze najlepszym pomysłem będzie odwiedzenie naszego stanowiska i skosztowanie specjalnie przygotowanych na ten dzień potraw. Tych makaronów nie znajdziecie w naszym menu
 
1. groszek, kukurydza, natka (propozycja idealna dla wegetarian), 
2. szynka, pieczarka
3. chorizo suszony pomidor
 
Dodatkowo zaserwujemy Państwu nasz przebojowy chłodnik.
 
Do zobaczenia w sobotę, 31 sierpnia, na ostatnich w tym roku Rynkach Śniadaniowych na Placu Metziga!
 
Aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi Rynków Śniadaniowych zachęcamy do polubienia strony wydarzenia na portalu Facebook. Organizatorzy dzielą się na stronie wieloma ciekawymi informacjami, nie tylko związanymi z Rynkami Śniadaniowymi, ale także z różnych wydarzeń, które dzieją się w przestrzeni miasta.
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij