Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Licytacja Kolacji dla 4 osób na rzecz chorej Marty
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Licytacja Kolacji dla 4 osób na rzecz chorej Marty

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Licytacja Kolacji dla 4 osób na rzecz chorej Marty

09 kwietnia 2021

Drodzy Goście, Hotel & Restauracja Antonińska wspiera Martę Szymańską w nierównej walce ze straszną chorobą i pragniemy prosimy o pomoc także Was. Jak? Możecie pomóc na wiele sposobów.

Jak możecie przeczytać na stronie elka.pl, Marta to mieszkanka Karolewa w gminie Borek Wielkopolski. Walczy z nowotworem, który nistety stał się chemiooporny. Jedyną szansą na życie jest dla Marty terapia wyceniona na 1 500 000 złotych. To ogromna kwota i każda złotówka jest na wagę życia. A Marta ma dla kogo żyć. Historię Marty znajdziecie w artykule na stronie Elki.

Jak możecie pomóc? Możecie to zrobić na wiele sposobów. Możecie wziąć udział w naszej licytacji, udostępnić informację o niej i zbiórce dla Marty w serwisie Siepomaga lub bezpośrednio wesprzeć Martę wpłacając pieniądze na zbiórkę... Stronę ze zbiórką znajdziecie tutaj.

A nasza KOLACJA DLA 4 OSÓB odbędzie się na naszym Tarasie Letnim na Dachu (jeśli sytuacja na to pozwoli) lub w domu osoby, która wygra licytację. Będzie to 3-daniowa kolacja wraz z dobranymi do tych dań winami.

Sami możecie wybrać miejsce i formę kolacji. Od strony kulinarnej o Wasze podniebienia zadba nasz zastępca szefa kuchni – Kuba, a o to co w kieliszkach Łukasz, który o winie wie prawie wszystko ????

Cel jest szczytny, więc łapcie za portfele! Swoje propozycje możecie składać w komentarzach pod tym postem na naszym profilu w serwisie Facebook. Cena wywoławcza wynosi 600 zł. Licytacja trwa do 26.04.2021 r.  

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij