Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno

Wellness

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Wellness

Otwarcie już wkrótce

Wellness jest filozofią życia, według której tylko równowaga pomiędzy ciałem i umysłem człowieka pozwala osiągnąć pełną harmonię. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, w myśl tej filozofii, stworzyliśmy miejsce, w którym zaznają państwo ciszy, relaksu oraz stanu głębokiego odprężenia.

Antonińska wellness & spa to kompleks złożony z dwóch saun fińskich, ekskluzywnego gabinetu masażu oraz strefy relaksu, w którym można zadbać o całe ciało, a także znaleźć ukojenie dla zmysłów.

Nasz wykwalifikowany personel jest gwarancją wysokiej jakości oferowanej przez nas szerokiej gamy masażów i zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie sauny fińskie, w których temperatura dostosowana może być do państwa indywidualnych potrzeb (w zakresie 60o-120oC). sauna to idealny sposób na regenerację sił całego organizmu. pozwala też pozbyć się napięć mięśniowych oraz hartuje organizm w okresie zmniejszonej odporności na infekcje.

Luksusowe pokoje Zachwycające apartamenty
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij