Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno

Wellness

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Wellness

Wellness jest filozofią życia, według której tylko równowaga pomiędzy ciałem i umysłem człowieka pozwala osiągnąć pełną harmonię. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, w myśl tej filozofii, stworzyliśmy miejsce, w którym zaznają Państwo ciszy, relaksu oraz stanu głębokiego odprężenia.

Antonińska Wellness & Spa to kompleks złożony z dwóch saun fińskich, ekskluzywnego gabinetu masażu, groty solnej z tężnią solankową oraz strefy relaksu, w którym można zadbać o całe ciało, a także znaleźć ukojenie dla zmysłów.

Nasz wykwalifikowany personel jest gwarancją wysokiej jakości oferowanej przez nas szerokiej gamy masażów i zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała.

Wellness & Spa Leszno w Antonińskiej może poszczycić się kadrą masażystów, którzy posiadają profesjonalne doświadczenie w zakresie masażów leczniczych oraz rehabilitacyjnych.

Zobaczcie jak prezentuje się nasza strefa Wellness & Spa Leszno na zdjęciach poniżej. Sprawdź cennik saun oraz cennik groty solankowej z tężnią. Wybierz masaż dla siebie. Umów się na wizytę!

Luksusowe pokoje Zachwycające apartamenty
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij