Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno

Kuchnia

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Kuchnia

Restauracja Antonińska to stylowe i klimatyczne miejsce w centrum miasta.

Naszym priorytetem jest bogata w świeże składniki kuchnia, w której nieustannie poszukujemy nowych inspiracji kulinarnych. Wyrazem tego jest tworzone sezonowe menu, które nawiązuje do zmieniających się pór roku. Szef kuchni promuje tradycyjne receptury z wykorzystaniem własnych wyrobów – sami pieczemy chleb, hodujemy zioła i przyrządzamy konfitury.  Staramy się również wspierać lokalnych producentów, dlatego w naszej kuchni wykorzystujemy przede wszystkim produkty regionalne. 

Szef Kuchni, Jako wykwalifikowany i doświadczony kucharz, stanowi gwarancję najwyżej jakości smaku oraz świeżości serwowanych potraw, a podążając za zmieniającymi się trendami w gastronomii stara się zapewnić  naszym gościom podróż w głąb tradycji kulinarnej.

Naszym mottem kulinarnym jest „tradycja w nowej odsłonie”. Pomimo szacunku do dziedzictwa smaków potrafimy zaskoczyć nawet największych koneserów nowatorskim podejściem i własnymi aranżacjami standardowych potraw.

 

Luksusowe pokoje Zachwycające apartamenty
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij