Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
  1. Strona główna
  2. Restauracja
  3. Restauracja Antonińska

Restauracja Antonińska

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Restauracja Antonińska Restauracja, Leszno

Restauracja Antonińska to stylowe i klimatyczne miejsce w centrum Leszna.

Wyjątkowa restauracja w pobliżu starówki Leszna. Naszym priorytetem jest bogata w świeże składniki kuchnia, w której nieustannie poszukujemy nowych inspiracji kulinarnych. Wyrazem tego jest sezonowe menu, które nawiązuje do zmieniających się pór roku. Szef kuchni promuje tradycyjne receptury z wykorzystaniem własnych wyrobów – sami pieczemy chleb, hodujemy zioła i przyrządzamy konfitury.  Staramy się również wspierać lokalnych producentów, dlatego w naszej kuchni wykorzystujemy przede wszystkim produkty regionalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

Szef Kuchni, jako wykwalifikowany i doświadczony kucharz, daje gwarancję najwyższej jakości smaku oraz świeżości serwowanych potraw. Podążając za zmieniającymi się trendami w gastronomii, szef kuchni stara się zapewnić gościom naszej restauracji podróż w głąb tradycji kulinarnej Leszna i naszego regionu.

Nasze motto kulinarne brzmi „tradycja w nowej odsłonie”. Szanujemy dziedzictwo lokalnych smaków, a mimo to potrafimy zaskoczyć nawet największych koneserów nowatorskim podejściem i własnymi aranżacjami standardowych potraw.

Luksusowe pokoje Zachwycające apartamenty
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij