Hotel & Restauracja Antonińska | Apartamenty Antonińska, Leszno
  1. Strona główna
  2. Restauracja
  3. Restauracja Antonińska

Restauracja Antonińska

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Restauracja Antonińska Restauracja - Leszno

W centrum Leszna. 850 metrów od starego miasta. Z dużym, własnym parkingiem.

Pasja

Naszą pasją jest zrównoważona i bogata w świeże składniki kuchnia. Dla naszych gości poszukujemy nowych inspiracji kulinarnych. Wyrazem tego jest sezonowe menu, które wyznaczają zmieniające się pory roku. Szef kuchni preferuje tradycyjne receptury z wykorzystaniem własnych wyrobów, więc sami pieczemy chleby, robimy pasztety, marynujemy mięsa, hodujemy zioła, pieczemy ciasta i robimy konfitury.

Lokalność

Ważna jest dla nas lokalność produktów i dostawców. Więc szeroko wykorzystujemy produkty regionalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

Szef kuchni

Nasz Szef Kuchni i jego zastępca to profesjonaliści i pasjonaci. Razem dbają o najwyższąj jakość smaku oraz świeżość serwowanych potraw. A śledząc zmieniające się trendy i mody zapewniają balans między tym co nowoczesne a tym co tradycyjne. By dawać bywalcom naszej restauracji podróż przez smaki kulinarnej tradycji Leszna i naszego regionu.

Dziedzictwo i awangarda

Motto restauracji Antonińska to: Tradycja w nowej odsłonie. Cenimy i szanujemy dziedzictwo lokalnych smaków, ale podchodzimy do nich twórczo. Dzięki temu potrafimy pozytywnie zaskoczyć nawet koneserów. Czym? Nowatorskim podejściem i własnymi aranżacjami standardowych potraw. Ich smakiem, zapachami i kompozcyją. Zapraszamy!

Luksusowe pokoje Zachwycające apartamenty
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij