Hotel & Restauracja Antonińska | Apartamenty Antonińska, Leszno

Voucher na prezent

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Voucher na prezent Podaruj radość i przyjemność

Czy warto?

Tak. Voucher upominkowy do naszego hotelowego wellness&spa to dobry pomysł. Kupujesz taki voucher za określoną kwotę i za taką kwotę obdarowana osoba wybierze sobie to, z czego będzie chciała skorzystać - na warunkach określonych w regulaminie.

Ile to kosztuje?

To zależy od Ciebie, od tego jaką kwotę pieniędzy chcesz przeznaczyć na prezent, czyli na voucher upominkowy do naszego wellness&spa. Najczęściej wybieraną wartością jest ta z przedziału 200-300 złotych. Ale sprzedaliśmy też niejeden voucher o wartości 50 złotych. I za ponad 500 złotych też niejeden.
Planując kwotę warto porozmawiać na miejscu z naszym pracownikiem, który doradzi optymalną wartość zakupu.

Czy voucher może być dla pary osób?

Tak. Oferujemy zarówno vouchery dla jednej, jak i dla dwóch osób: par. Vouchery do obdarowania pary np. rodziców, czy narzeczonych, czy Młodej Pary nie są rzadkością.
Z doświadczenia wiemy, że często jest to prezent wzruszający obdarowanych.

Jak długo taki voucher jest ważny?

Zwykle i najczęściej: są to 3 miesiące od daty zakupu. Ale czasem umawiamy się inaczej. Zdarza się, że są to 4 miesiące. Jako wystawcy a później realizatorzy vouchera staramy się odpowiadać na Państwa potrzeby. Tak jak w przypadku voucherów na serię kilku wizyt, takich których cena przekracza 500 złotych, gdzie ich ważność niekiedy opiewa i na 6 miesięcy od daty zakupu. Najważniejsze, że data ważności vouchera zawsze jest wydrukowana na voucherze.

Czy trudno zrealizować voucher?

Całkiem łatwo. Wystarczy, że obdarowana osoba dokona rezerwacji, czyli umówi się np. telefonicznie w recepcji na dzień i godzinę wizyty. A przychodząc do naszego wellness&spa będzie miała voucher ze sobą i przekaże go pracownikowi przed realizacją usługi. A my zajmiemy się resztą.

Gdzie mogę kupić voucher?

Warto zacząć od telefonu do recepcji hotelu Antonińska, telefon: 515 036 435
Zapraszamy.

Luksusowe pokoje Zachwycające apartamenty
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij