Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Masaże w jesienno-zimowej atmosferze
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Masaże w jesienno-zimowej atmosferze

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Masaże w jesienno-zimowej atmosferze

14 października 2019

Właśnie w tym okresie powinniśmy w szczególności zwrócić uwagę na kondycję psychofizyczną naszego organizmu.

Jesień i zima to czas, kiedy większość z nas odczuwa wzmożone napięcie i stres. Dni stają się coraz krótsze, pogoda nie zachęca do aktywności, łapią nas choroby. Obowiązków w domu i w pracy jakby więcej. 

 

Właśnie w tym okresie powinniśmy w szczególności zwrócić uwagę na kondycję psychofizyczną naszego organizmu. Doskonałym sposobem na rozluźnienie całego ciała oraz złapanie harmonii jest masaż relaksacyjny Leszno Wellness & Spa Antonińska to miejsce, które dzięki doświadczonym masażystom opuścisz w stanie głębokiego odprężenia.

 

W naszej ofercie znajdują się masaże relaksacyjne kręgosłupa oraz całego ciała, a także masaże relaksacyjne z aromaterapią. 

 

Masaże relaksacyjne z aromaterapią zapewniają najlepsze odczucia. Z zabiegu z wykorzystaniem olejków zapachowych wychodzimy w poczuciu pełnej równowagi pomiędzy ciałem, a umysłem. 

 

Każdy klient Wellness & Spa Antonińska może wybrać jeden z wielu zapachów do zamówionego masażu. Wystarczy wybrać preferowany zapach podczas umawiania wizyty, a wówczas przygotujemy nasz gabinet zgodnie z życzeniem.

 

W okresie jesienno-zimowym w naszych gabinetach dostępne będą zupełnie nowe olejki eteryczne:

  • cynamon i pomarańcza

  • kawa z wanilią

  • kwiat bawełny

  • piernik alpejski

  • zapach świąt na Boże Narodzenie

 

Naturalnie w Wellness & Spa Antonińska można także skorzystać z innych, niezwykle odprężających zabiegów. Jednym z nich jest masaż relaksacyjny twarzy.  Zabieg ten polega na masażu i delikatnych uciskach odpowiednich punktów na twarzy. Odpowiednio wykonany wprowadza w stan wyciszenia. Ten masaż redukuje stany napięć mięśniowych. 

 

Ten zabieg wykonujemy także w wersji z użyciem kamieni szlachetnych.

 

Podczas takiego masażu korzystamy z rollera z odpowiednim kamieniem szlachetnym. Dotyk kamieni ma silne działanie energetyzujące i lecznicze. Przyspiesza regenerację zmęczonego organizmu oraz poprawia samopoczucie. Co szczególnie istotne dla wielu pań, zabieg ten poprawia wygląd skóry.

 

Masaż dłoni lub stóp to z kolei zabieg niezwykle przyjemny i odprężający. Ma korzystny wpływ na cały organizm, gdyż pobudza krążenie krwi. Podczas masażu dłoni lub stóp masażysta delikatnie uciska odpowiednie receptory, co powoduje dodatkowe uczucie pełnego relaksu.

 

To tylko niewielka część zabiegów, z których możecie skorzystać w naszym Wellness & Spa. Pozostałe masaże relaksacyjne oraz specjalne, czy z użyciem kamieni wulkanicznych znajdziecie na naszej stronie.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij