Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Ślub i wesele na dachu
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Ślub i wesele na dachu

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Ślub i wesele na dachu

16 lipca 2020

Marzy Wam się wyjątkowa uroczystość, chcecie by ten dzień zapadł w pamięci także Waszych gości? My wiemy jak to zrobić!

Odkąd polskie prawo umożliwia zawieranie związków małżeńskich poza urzędem stanu cywilnego, śluby w plenerze z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród przyszłych par młodych. Od 1 marca 2015 roku można puścić wodze fantazji i zorganizować ślub w miejscu przez siebie zaplanowanym. Jednak dokonując wyboru miejsca o czymś należy pamiętać!

Takie miejsce na organizację ślubu w danym okręgu stanu cywilnego musi spełniać pewne kryteria. Po pierwsze zachować uroczystą formę jego zawarcia. Po drugie gwarantować bezpieczeństwo osób obecnych przy składaniu oświadczeń o wstąpieniu w związek małżeński.

Jednak decydując się na ślub u nas nie trzeba się tym martwić! Taras Letni Na Dachu w Antonińskiej w Lesznie spełnia te kryteria i posiada akceptację Urzędu Stanu Cywilnego do przeprowadzania ceremonii Ślubu Cywilnego. Szczególnie w miesiącach wiosenno-letnich, gdy pogoda dopisuje nie warto zamykać się w pomieszczeniach. Chwile na słońcu, na zewnątrz są na wagę złota.

Ślub z widokiem na Leszno

Dzięki stylizowanej na ogródek letni aranżacji wystroju Tarasu Letniego Na Dachu w Antonińskiej w Lesznie będziecie mogli poczuć urokliwy klimat gwarnych miejskich uliczek, a jednocześnie delektować się chwilami z dala od zgiełku. To idealne miejsce na ślub, a także wesele w wyjątkowej scenerii. 

Jednak czym byłoby wesele bez znakomitego jedzenia? Powierzając nam jego organizację i o to nie trzeba się martwić. Nasi doświadczeni kucharze dają gwarancję najwyższej jakości smaku oraz świeżości serwowanych potraw w restauracji. Nieustannie podążamy za nowymi trendami w gastronomii, jednak szanujemy również dziedzictwo lokalnych smaków. Dzięki temu potrafimy zaskoczyć nawet największych smakoszy nowatorskim podejściem do tradycyjnych potraw.

Komfortowe i wygodne wesele

Po całym dniu wrażeń, złożonej przysiędze małżeńskiej, zabawie w gronie najbliższych na przyjęciu weselnym, dobrze jest mieć blisko do upragnionego łóżka.To również możemy Wam zagwarantować. Nocleg w jednym z naszych komfortowych pokoi to wygoda dla pary młodej i gości. Obolałe mięśnie po tanecznych wygibasach można rozmasować w naszym Spa.

Wasza uroczystość będzie niezapomniana! Dołożymy do tego wszelkich starań, a mamy już w tym kilkuletnią praktykę. Uśmiech i zadowolenie naszych gości, każdego dnia mobilizuje nas do rozwoju i pracy. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w spełnieniu Waszych marzeń!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij