Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Zaległy, urodzinowy koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco!
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Zaległy, urodzinowy koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Zaległy, urodzinowy koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco!

30 lipca 2021

Drodzy Goście, w ubiegłym roku pandemia pokrzyżowała nam plany, ale z przyjemnością informujemy, że odrabiamy zaległości! Zapraszamy na zaległy koncert urodzinowy!

W ubiegłym roku nasz obiekt obchodził okrągłe piąte urodziny. Mieliśmy w planach wiele ciekawych wydarzeń, podczas których chcieliśmy świętować z Wam nasze urodziny.

Niestety ze względu na wprowadzone w kraju obostrzenia, musieliśmy zrezygnować z wszystkich zaplanowanych wydarzeń. Jednak w myśl powiedzenia, co się odwlecze, to nie uciecze, z przyjemnością informujemy, że odrabiamy zaległości.

W środę, 11 sierpnia, zapraszamy na godzinę 19:00 na nasz Taras Letni na Dachu na zaległy koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco.

Pierwotnie koncert miał odbyć się 15 października ubiegłego roku. Hector Bravo & Emiliano Franco to argentyńsko-paragwajski duet, który przygotował dla nas prawdziwą ucztę muzyki latino.

Muzycy wykonają najpopularniejsze utwory z Ameryki Łacińskiej. W repertuarze nie zabraknie największych przebojów, takich jak "Besame mucho", "Quizas, quizas" czy "Guantanamera".

Podczas koncertu oprócz zamawiania dań z naszej karty dostępne będzie także specjalne nawiązanie kulinarne do kuchni latynoskiej: deski hiszpańskich kiełbas oraz serów, pasty własnego wyrobu, oliwki czy pikle. 

Tego wieczoru przygotowaliśmy dla Państwa także promocyjne ceny na wybrane wina z naszej karty.

Bilety: 15 zł/ osobę – w cenie powitalny toast. Tradycyjnie rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 515 036 096. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy także do śledzenia wydarzenia na Facebooku oraz wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie podwójne zaproszenie na koncert oraz voucher w wysokości 100 zł do wykorzystania w barze. Konkurs ogłosimy już niebawem na naszej stronie na Facebooku!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij