Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Zaległy, urodzinowy koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco!
  1. Home
  2. News
  3. Zaległy, urodzinowy koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco!

News

Check-in
Check-out

Zaległy, urodzinowy koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco!

30 of July 2021

Drodzy Goście, w ubiegłym roku pandemia pokrzyżowała nam plany, ale z przyjemnością informujemy, że odrabiamy zaległości! Zapraszamy na zaległy koncert urodzinowy!

W ubiegłym roku nasz obiekt obchodził okrągłe piąte urodziny. Mieliśmy w planach wiele ciekawych wydarzeń, podczas których chcieliśmy świętować z Wam nasze urodziny.

Niestety ze względu na wprowadzone w kraju obostrzenia, musieliśmy zrezygnować z wszystkich zaplanowanych wydarzeń. Jednak w myśl powiedzenia, co się odwlecze, to nie uciecze, z przyjemnością informujemy, że odrabiamy zaległości.

W środę, 11 sierpnia, zapraszamy na godzinę 19:00 na nasz Taras Letni na Dachu na zaległy koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco.

Pierwotnie koncert miał odbyć się 15 października ubiegłego roku. Hector Bravo & Emiliano Franco to argentyńsko-paragwajski duet, który przygotował dla nas prawdziwą ucztę muzyki latino.

Muzycy wykonają najpopularniejsze utwory z Ameryki Łacińskiej. W repertuarze nie zabraknie największych przebojów, takich jak "Besame mucho", "Quizas, quizas" czy "Guantanamera".

Podczas koncertu oprócz zamawiania dań z naszej karty dostępne będzie także specjalne nawiązanie kulinarne do kuchni latynoskiej: deski hiszpańskich kiełbas oraz serów, pasty własnego wyrobu, oliwki czy pikle. 

Tego wieczoru przygotowaliśmy dla Państwa także promocyjne ceny na wybrane wina z naszej karty.

Bilety: 15 zł/ osobę – w cenie powitalny toast. Tradycyjnie rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 515 036 096. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy także do śledzenia wydarzenia na Facebooku oraz wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie podwójne zaproszenie na koncert oraz voucher w wysokości 100 zł do wykorzystania w barze. Konkurs ogłosimy już niebawem na naszej stronie na Facebooku!

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close