Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Nowe masaże w Antonińskiej
  1. Home
  2. News
  3. Nowe masaże w Antonińskiej

News

Check-in
Check-out

Nowe masaże w Antonińskiej

20 of August 2021

Wraz z końcem lata w naszym Wellness & Spa pojawiły się nowe masaże, dzięki którym możesz przygotować ciało i umysł na zbliżającą się jesień.

Druga połowa sierpnia to czas, w którym powoli dni stają się coraz krótsze, a pogoda coraz częściej przypomina nam o zbliżającym się końcu lata. 

Przygotowując naszą strefę Wellness & Spa na nadejście jesieni, wzbogaciliśmy ofertę masaży o dwie nowe propozycje. Koniecznie musicie je poznać i wypróbować przy najbliższej okazji.

Pierwszą nowością jest wywodzący się z tradycyjnej medycyny chińskiej zabieg Huo Liao, czyli masaż ogniem, w dosłownym tłumaczeniu „leczenie ogniem”.

Huo Liao to niezwykły rytuał i wiąże się z prawdziwym ogniem, ale jest całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy. W Chinach zabieg ognia jest bardzo popularny. Stosuje się go bardzo szeroko jako formę terapii alternatywnej na wiele dolegliwości i jest bardzo popularny jako rytuał anti-aging.

Zabieg Huo Liao przeprowadza się z użyciem specjalnego ręcznika, który nasączony jest „sekretnym eliksirem” zmieszanym z kilkoma kroplami alkoholu. Ręcznik zapalany jest na ciele na kilka sekund, a następnie gaszony. Masaż ogniem można stosować na dowolnej części ciała. 

Hou Liao odmładza, ujędrnia i wygładza zmarszczki, a dodatkowo ma działanie rozluźniające, antydepresyjne oraz wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. 

Druga z naszych nowości to niezwykle relaksujący masaż świecą. Ten zabieg oddziałuje jednocześnie na wiele zmysłów, dzięki czemu zapewnia głębokie odprężenie. Wosk specjalnej świecy w połączeniu z jej zapachem i dłońmi masażysty przeniosą Cię do krainy przyjemnego relaksu. Do wyboru mamy kilka rodzajów świec:

  • Czekoladowa pokusa - zapach czekoladowo-pralinowy. Czekolada dzięki teobrominie i kofeinie wspomaga wyszczuplanie i walkę z cellulitem, poprawia jędrność, elastyczność i koloryt skóry.
  • Słoneczna pomarańcza - zapach cytrusowy z dominującą nutą pomarańczy i mandarynki. Pomarańcza posiada właściwości uspokajające, działa przeciwlękowo i antydepresyjnie.
  • Green Tea - polecana w szczególności do pielęgnacji skóry suchej. Świeca ma przyjemny zapach zielonej herbaty. 

Ale to nie wszystko. Trzecią nowością w naszym Wellness & Spa jest masaż gorącą czekoladą, którą od teraz samodzielnie przygotowujemy z wysokiej jakości naturalnych składników. Masaż czekoladą jest zabiegiem relaksującym. Rozpoczyna się peelingiem czekoladowym, a następnie wykonywany jest zmysłowy masaż całego ciała z użyciem płynnej, gorącej czekolady. Odpowiednie połączenie składników tej czekolady sprawia, że jej konsystencja jest idealna do masażu ciała. Ale zdecydowanie najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze…

Pełną listę naszych masaży znajdziesz tutaj, a rezerwacji zabiegów można dokonać pod numerem telefonu: 515 036 435.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close