Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Zapraszamy na aktywny weekend z Antonińską
  1. Home
  2. News
  3. Zapraszamy na aktywny weekend z Antonińską

News

Check-in
Check-out

Zapraszamy na aktywny weekend z Antonińską

11 of June 2021

Lubisz aktywny wypoczynek? Szukasz nowych, ciekawych miejsc do odwiedzenia? Przekonaj się, co możesz robić w Lesznie i sprawdź ofertę Hotelu & Restauracji Antonińska. 

Leszno to miasto, do którego warto przyjechać - zarówno na weekend, jak i na dłużej. Leszno stwarza wiele możliwości, dlatego to, co będziesz robić podczas twojego pobytu w Lesznie, zależy tylko od tego, jak lubisz spędzać czas.

 

Leszno to idealne miasto do wycieczek pieszych oraz rowerowych, a będąc gościem Antonińskiej możesz bezpłatnie wypożyczyć rower lub kijki do nordic walkingu i wybrać się na jeden z licznych szlaków pieszych lub rowerowych.

 

Przepiękna starówka z barokowym ratuszem znajduje się zaledwie 15 minut pieszo od naszego hotelu. A po drodze możesz odwiedzić wiele innych ciekawych miejsc i zabytków. Z kolei dla osób poszukujących bardziej ekstremalnych wrażeń, idealnym pomysłem będzie przelot w tunelu aerodynamicznym, lot szybowcem lub balonem, które pomożemy zorganizować.

 

Jeśli nie wiesz od czego zacząć swoją wizytę w Lesznie, mamy dla Ciebie dwie przykładowe propozycje zwiedzania Leszna:

 

- „Z kulturą po Lesznie” – dla miłośników historii, kultury i sztuki 

 

oraz

 

- „Aktywnie po Lesznie” – dla tych, którzy preferują czynny wypoczynek na łonie natury, lubią być w ruchu lub poszukują mocniejszych wrażeń (także tych ekstremalnych)

 

Więcej przydatnych informacji o Lesznie znajdziesz na oficjalnej stronie miasta Leszna, w specjalnej zakładce przygotowanej z myślą o turystach, w tym mapki szlaków pieszych i rowerowych, a także informacje o cyklicznych imprezach organizowanych przez miasto, takich jak Dni Leszna, Leszczyńskie Smaki, Piknik Szybowcowy, czy Powrót Króla.

 

Po intensywnym dniu na zwiedzaniu Leszna, zapraszamy do bardziej biernego - ale o nie mniejszych właściwościach zdrowotnych - wypoczynku w naszej strefie Wellness&SPA, gdzie można rozluźnić się w saunie fińskiej lub podczas wybranego masażu, aby następnie przy lampce dobrego wina zjeść smaczną kolację w naszej restauracji lub wypić drinka i zagrać partyjkę bilarda w Cocktail Barze.

 

Jeśli planujesz weekendowy wypad do Leszna, skorzystaj z naszej specjalnej oferty pobytowej „City Break” i ciesz się zniżkami aż do 40%. Serdecznie zapraszamy!

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close