Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Antonińska to o wiele więcej niż hotel i restauracja
  1. Home
  2. News
  3. Antonińska to o wiele więcej niż hotel i restauracja

News

Check-in
Check-out

Antonińska to o wiele więcej niż hotel i restauracja

17 of June 2021

Hotel & Restauracja Antonińska znajduje się w odrestaurowanym po dawnym folwarku budynku, w pobliżu zabytkowej starówki Leszna. 

Nasz obiekt został stworzony z myślą o potrzebach najbardziej wymagających Gości.

Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca, w którym możesz spędzić niezapomniany urlop, zrelaksować się podczas weekendowego wyjazdu lub spędzić przyjemne popołudnie ze znajomymi, czy też chcesz zorganizować szkolenie, konferencję lub wyjazd integracyjny dla swoich pracowników - zapraszamy do Antonińskiej.

W Hotelu & Restauracji Antonińska możemy zapewnić Ci wszystko, czego możesz potrzebować zarówno podczas wyjazdu prywatnego, jak i firmowego. A nawet więcej!

Hotel & Restauracja Antonińska to nie tylko hotel z garażem podziemnym, ale także sauny i masaże, restauracja na Tarasie na Dachu, Cocktail Bar, sale konferencyjne, ale także cateringi okolicznościowe, czy zabiegi rehabilitacyjne.

Ale to nie wszystko! Ponieważ stawiamy na ciągły rozwój, w tym roku planujemy oddać do użytku kolejnych kilka pokoi oraz salę wielofunkcyjną z wydzieloną salą zabaw dla dzieci oraz mini siłownią.

Dodatkowo naszym partnerem biznesowym, zlokalizowanym w budynku obok, jest Zakład Rehabilitacyjny “Niezapominajka”, dzięki czemu możemy zaoferować Wam połączenie noclegu i wyżywienia w naszym obiekcie z turnusami rehabilitacyjnymi w “Niezapominajce”.

Serdecznie zapraszamy Was do organizacji szkoleń, integracji firmowych, czy też spotkań i przyjęć rodzinnych lub do spędzenia w Lesznie niezapomnianego weekendu w Hotelu & Restauracji Antonińska.

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close