Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Świąteczna Chatka „Antonińska”
  1. Home
  2. News
  3. Świąteczna Chatka „Antonińska”

News

Check-in
Check-out

Świąteczna Chatka „Antonińska”

08 of December 2020

Świąteczna Chatka „Antonińska” to miejsce, które w tych specyficznych czasach pozwala poczuć świąteczny klimat. Tuż przy naszej restauracji…

Świąteczna Chatka „Antonińska” powstała z myślą o tym, abyśmy w tych trudnych czasach, w których nie możemy zaprosić Was do naszej restauracji, mimo wszystko mogli wspólnie poczuć klimat zbliżających się Świąt. 

W tym zabieganym przedświątecznym czasie zachęcamy do zwolnienia, złapania oddechu i odrobiny relaksu. Zapraszamy na gorącą czekoladę, kakao, kawę lub herbatę. W naszej chatce odpoczniecie także przy grzanym winie z goździkami, pomarańczą i miodem. 

A jeśli zgłodniejecie, to mamy dla Was na ratunek zupę gulaszową, pyszny bigos lub chleb naszego wypieku ze smalcem. Chleb w dwóch wersjach do wyboru: z ziarnami oraz czarny z sepią. A kto lubi najbardziej znany polski ser z gór? Teraz, aby go skosztować, nie musisz jechać w góry… W naszej chatce znajdziecie także pachnące górami sery podhalańskie...

Naszą zimową chatkę warto także odwiedzić, aby zabrać odrobinę świątecznych smaków Antonińskiej ze sobą do domu. Można u nas zakupić pięknie ozdobione i opakowane pierniki oraz praliny przygotowane przez naszych cukierników, a lista świątecznych łakoci jest cały czas aktualizowana. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie będziemy na bieżąco informować o nowościach. 

Szef kuchni zadbał także o przetwory. Do nabycia w naszej Świątecznej Chatce są:

- konfitura z czerwonej cebuli (idealna do smażonych mięs)
- rillettes z kaczki,
- mus z foie gras z pistacjami
- konfitura z dyni i pomarańczy
- smalec

Szukasz pomysłu na świąteczny prezent dla bliskiej osoby? Wszystkie nasze pyszności możemy również przygotować w formie zestawu upominkowego o dowolnej wartości, w którego skład wejdą wybrane przez Was produkty, które zapakujemy i dowieziemy pod wskazany adres.

Przy naszej zimowej chatce znajdziecie miejsce do zrobienia sobie zdjęć w oryginalnych saniach, które przetrwały już niejeden kulig. Kocyki już na Was czekają. Zachęcamy do dzielenia się z nami Waszymi zdjęciami. Podsyłajcie nam Wasze zdjęcia, a opublikujemy je na naszym profilu lub po prostu oznaczajcie nas na Facebooku.

Świąteczna Chatka „Antonińska” czynna jest codziennie. Od poniedziałku do soboty w godzinach od 16:00 do 21:00, a w niedziele od 13:00 do 19:00. Serdecznie zapraszamy po odrobinę świątecznego klimatu...

Więcej informacji oraz składanie zamówień pod numerem telefonu: 515-036-096.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close