Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Degustacja Wakacyjna
  1. Home
  2. News
  3. Degustacja Wakacyjna

News

Check-in
Check-out

Degustacja Wakacyjna

29 of July 2020

27 sierpnia z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkową kolację degustacyjną inspirowaną latem z pokazem gotowania na żywo.

Od naszej ostatniej degustacji minęło już naprawdę sporo czasu. Wiemy, że bardzo stęskniliście się za naszymi kolacjami. Odpowiadając na Wasze liczne zapytania, z przyjemnością chcemy zaprosić na kolejny, wyjątkowy wieczór degustacyjny na naszym Tarasie Letnim na dachu.

Nasza Degustacja Wakacyjna odbędzie się w czwartek 27 sierpnia. Początek zaplanowaliśmy na godzinę 19:00. Tym razem przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę. Podczas degustacji odbywać się będzie pokaz gotowania na żywo z udziałem naszych szefów kuchni oraz gościa specjalnego - Pawła Pyry.

Paweł Pyra, to członek Klubu Szefów Kuchni, który jako szef kuchni pracował w wielu prestiżowych hotelach i restauracjach.

Możliwość podglądania szefów kuchni podczas pracy będzie niepowtarzalną okazją, aby przekonać się jak wygląda praca szefa kuchni w restauracji… od kuchni! To także szansa, aby poznać różne techniki, czy też podpatrzeć rozwiązania, które następnie będzie można zastosować podczas własnych przygód kulinarnych w kuchni. Taka okazja nie zdarza się często.

Tematem przewodnim naszej degustacji będzie kuchnia inspirowana latem. Wraz z Pawłem, nasi szefowie kuchni przygotują sześć różnych dań tematycznych, a do każdego z nich zaserwujemy odpowiednio dobrany trunek - będą to 2 koktajle oraz 4 wina.

Wstęp na Wakacyjną Degustację to koszt 160 zł za osobę, a rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 515-036-096.

Paweł Pyra gościł już w naszej restauracji w tym roku, a celem tamtej wizyty było bardzo ciekawe oraz obfitujące w wiele pomocnych wskazówek szkolenie.

Szkolenie dotyczyło przygotowania oraz wypieku różnych rodzajów chleba oraz różnych technik obróbki mięs. Zajęliśmy się także tematem często niedocenianym w wielu restauracjach, a więc podrobami. Nie zabrakło także kilku ciekawych informacji na temat przygotowania ryb. 

Więcej o naszym gościu oraz samym szkoleniu możecie dowiedzieć się z tego wpisu.

Choć do Degustacji Wakacyjnej zostało jeszcze trochę czasu, już teraz zaplanuj sobie czas w ostatnie dni tegorocznych wakacji i spędź czwartek z nami w wyjątkowej atmosferze na naszym Tarasie Letnim na dachu.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close