Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco
  1. Home
  2. News
  3. Koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco

News

Check-in
Check-out

Koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco

06 of October 2020

W czwartek, 15 października, zapraszamy na koncert muzyki latino. Wystąpi dla Państwa  argentyńsko-paragwajski duet: Hector Bravo & Emiliano Franco.

Wraz z nastaniem jesieni rozpoczynamy sezon koncertowo-eventowy w naszej restauracji. A okazja jest szczególna. W tym roku nasz hotel kończy 5 lat! Z tej okazji planujemy kilka wydarzeń! Pierwszym z nich będzie najbliższy koncert.

Już 15.10.2020 roku o godzinie 19:00 wystąpią dla Państwa Hector Bravo & Emiliano Franco - śpiew, gitara, tres. 

Muzycy wykonają najpopularniejsze utwory z Ameryki Łacińskiej. W repertuarze nie zabraknie największych przebojów, takich jak "Besame mucho", "Quizas, quizas" czy "Guantanamera".

Podczas koncertu oprócz zamawiania dań z naszej karty dostępne będzie także specjalne nawiązanie kulinarne: tapasy, czy deski serów i wędlin: kilka rodzajów hiszpańskich kiełbas oraz serów, pasty własnego wyrobu, oliwki oraz pikle. 

Tego wieczoru przygotowaliśmy dla Państwa także promocyjne ceny na wybrane wina z naszej karty.

Koncert potrwa około: 50 - 60 minut. Bilety: 15 zł/ osobę – w cenie powitalny toast. Serdecznie zapraszamy. Tradycyjnie rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 515 036 096.

Zachęcamy także do śledzenia wydarzenia na Facebooku oraz wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert oraz voucher w wysokości 100 zł do wykorzystania w barze. Wystarczy skomentować post i liczyć na szczęście! 

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close