Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Hotel & Restauracja Antonińska stosuje dobre praktyki
  1. Home
  2. News
  3. Hotel & Restauracja Antonińska stosuje dobre praktyki

News

Check-in
Check-out

Hotel & Restauracja Antonińska stosuje dobre praktyki

31 of May 2021

Z przyjemnością informujemy, że spełniliśmy wszystkie niezbędne warunki przystąpienia do projektu Certyfikacja Podmiotów Turystycznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży turystycznej, która w czasie pandemii znalazła się w bardzo trudnej sytuacji Polska Organizacja Turystyczna Oddział zamiejscowy ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego rozpoczęła realizację projektu o nazwie Certyfikacja Podmiotów Turystycznych.

Celem projektu jest promocja obiektów turystycznych, które w trakcie realizacji Programu Polski Bon Turystyczny profesjonalnie prowadzą swoją działalność oraz świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie.

Ponieważ od zawsze dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie, postanowiliśmy dołączyć do projektu i uzyskać potwierdzenie jakości naszych usług poprzez otrzymanie Certyfikatu Dobrych Praktyk.

Pierwszy etap projektu polegał na Autocertyfikacji. W jej trakcie musieliśmy potwierdzić stosowanie dobrych praktyk podczas realizacji Programu Polski Bon Turystyczny, związanych m.in. z bezpieczeństwem, higieną, udogodnieniami dla dzieci i współpracą z innymi podmiotami i instytucjami turystycznymi.

Ten etap przeszliśmy pomyślnie, a nasz obiekt został umieszczony na mapie Polskiej Organizacji Turystycznej. Dodatkowo możemy posługiwać się specjalnym znakiem graficznym, który potwierdza pomyślne przejście pierwszego etapu projektu.

W drugim etapie programu odbędzie się wizyta monitoringowa, która będzie miała na celu potwierdzenie stosowania przez nas dobrych praktyk. Jeśli komisja stwierdzi, że realizujemy program Polski Bon Turystyczny według wysokich standardów, otrzymamy Certyfikat Dobrych Praktyk.

Co to jest Polski Bon Turystyczny?

Polski Bon turystyczny stanowi wsparcie dla polskich rodzin w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To elektroniczny dokument w formie 16-cyfrowego kodu o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz 1000 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. 

Za pomocą bonu możesz dokonać płatności za usługi hotelarskie w Hotelu & Restauracji Antonińska aż do 31 marca 2022 r. Więcej informacji o bonie znajdziesz tutaj.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close