Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Nowa oferta masaży
  1. Home
  2. News
  3. Nowa oferta masaży

News

Check-in
Check-out

Nowa oferta masaży

07 of May 2021

Oferta naszego Wellness & Spa wzbogaciła się o kilka nowych propozycji masaży. A to nie jedyne przyjemności, które czekają na Was w naszym Wellness & Spa...

Wiosna w tym roku wyjątkowo długo nie może rozwinąć skrzydeł. Pogoda za oknem w dalszym ciągu nie zachęca do relaksu na świeżym powietrzu, dlatego pod odrobinę przyjemności i szczęścia warto zajrzeć do naszego Wellness & Spa.

Tym bardziej, że w naszej ofercie pojawiły się właśnie nowe propozycje masaży. 

Wszystkie zabiegi dostępne są tutaj.

A żeby ułatwić Wam wybór, który z naszych nowych masaży wypróbować w pierwszej kolejności, do końca maja na WSZYSTKIE MASAŻE obowiązuje rabat - 15%.

Masaż może być też doskonałym pomysłem na prezent, a przecież już za niespełna 3 tygodnie - Dzień Matki! Masaż może być cudowną formą podziękowania mamie za wszystko, co dla ciebie robi każdego dnia.

Przypominamy też wszystkim miłośnikom saun o Happy Hours! Od poniedziałku do soboty obowiązuje zniżka -30% do godziny 15:00. Więcej informacji o naszych saunach znajdziecie tutaj

Jeśli chodzi o nasze nowe masaże, to są to m.in.:

  • Rytuał Bamboo Stick - Masaż pałkami bambusowymi - pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji. Działając relaksująco, zmniejsza napięcie nerwowe, poprawia samopoczucie oraz łagodzi stany depresyjne- wpływając pozytywnie na psychikę. Umożliwia zwiększenie elastyczności skóry w efekcie czego przyczynia się do wymodelowania sylwetki. Działanie masażu sprowadza się również do usprawnienia krążenia limfatycznego i żylnego oraz do zwiększania elastyczności mięśni i ścięgien. 
  • Rytuał Honey Backbone - Masaż ciepłym miodem łączy dobroczynne działanie klasycznej terapii relaksacyjnej i stymulacji pracy gruczołów potowych, która prowadzi do detoksykacji organizmu. Masaż poprawia sprawność układu krążenia, działa przeciwzapalnie i wspomaga naturalną odporność organizmu. Ponadto ma działanie relaksujące – regeneruje po zmęczeniu i wyczerpaniu, odpręża i uspokaja. Dodatkową zaletą jest odżywcze działanie miodu na skórę. Nie tylko ją nawilża, ale też ujędrnia i wygładza, a do tego niweluje blizny, cellulit i rozstępy.
  • Masaż antycellulitowy manualny - Celem masażu antycellulitowego jest poprawa ogólnej i miejscowej przemiany materii, stymulacja mikrokrążenia i odtoksycznienie podskórnej tkanki tłuszczowej. Korzystny wpływ masażu dotyczy również jego wpływu na przebudowę mikroarchitektury podskórnej tkanki tłuszczowej.
  • Masaż sportowy – Masaż ten obejmuje pielęgnacje mięśni, stawów, skóry, układu naczyniowego i systemu nerwowego, pomaga usunąć napięcie mięśni, relaksuje i regeneruje organizm po wysiłku. Jest czynnym środkiem służącym podtrzymaniu kondycji fizycznej i psychicznej. Najchętniej polecany wśród osób uprawiających sport.
  • Masaż klasyczny - Zabieg odnosi się do terapii, która ma na celu zarówno zabieg relaksujący, jak i leczniczy. Podczas masażu usuwane są obumarłe komórki naskórka co sprzyja lepszemu oddychaniu skóry. Zwiększa elastyczność skóry oraz aparatu ścięgnisto-więzadłowego, poprawia zakres ruchomości w stawach co zmniejsza ryzyko uszkodzeń. Poprawia krążenie co przyczynia się do lepszego zaopatrzenia tkanek w tlen. 
  • Aromaterapia – to kuracja wykorzystująca zapachy, której specjalnie skomponowane mieszanki eterycznych olejków wykazują różnorodne działanie. Wpływają na zmysły, przynosząc odprężenie, ułatwiając zasypianie – lub pobudzając i dodając energii. Efektem stosowania aromaterapii jest poprawa samopoczucia – zarówno w sferze umysłu, jak i ciała (rozluźnione mięśnie i redukcja napięć przyczyniają się do łagodzenia bólów różnego rodzaju).

Zapraszamy po odrobinę relaksu do Wellness & Spa Antonińska! Rezerwacje: +48 515 036 435.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close