Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Mamma Mia
  1. Home
  2. News
  3. Mamma Mia

News

Check-in
Check-out

Mamma Mia

07 of July 2020

Co to będzie za wieczór i to już w najbliższy czwartek! Podczas kolejnego wieczoru z cyklu Dach Pełen Kultury zapraszamy na film Mamma Mia. 

Mamma Mia to film idealny na wakacyjny, letni wieczór. A jak wakacje, to koniecznie z czymś orzeźwiającym w ręku. Właśnie na to orzeźwienie przewidujemy w ten czwartek specjalne promocyjne ceny na asortyment w naszym barze. Wieczór zaczynamy od 19:00, a seans rozpocznie się o godzinie 21:00.
 
Rezerwacji stolików można dokonać dzwoniąc na numer: 515-036-096.

Film Mamma Mia! został wyreżyserowany przez Phyllidy Lloyd. Oparty jest na motywach popularnego musicalu pod tym samym tytułem, który cieszy się ogromną popularnością, a na londyńskim West Endzie po raz pierwszy zaprezentowany został w roku 1999. 

Inspiracją do napisania musicalu były piosenki legendarnej szwedzkiej grupy ABBA. W Mamma Mia! usłyszymy między innymi takie przeboje jak "I Have a Dream", "Money, Money, Money", "Our Last Summer",, "Dancing Queen", "Take a Chance on Me", czy "Waterloo".

Akcja filmu toczy się na greckiej wyspie Kalokairi. Młoda i piękna Sophie Sheridan (Amanda Seyfried) przygotowuje się do ślubu z przystojnym Sky'em (Dominic Cooper). Matka Sophie, Donna (w tej roli Meryl Streep) prowadzi na wyspie niewielki hotel. 

Donna nigdy nie powiedziała swojej córce, kto jest jej ojcem. Sophie znajduje jednak pamiętnik matki, którego lektura pozwala jej przypuszczać, że może nim być jeden z trzech przyjaciół matki z czasów młodości. 

Są nimi architekt Sam Carmichael (Pierce Brosnan), podróżnik Bill Anderson (Stellan Skarsgård) oraz bankier Harry Bright (Colin Firth). Sophie w tajemnicy przed matką zaprosiła całą trójkę potencjalnych ojców na swój ślub. Ma nadzieje, że sprowadzając ich na wyspę, uda się jej ustalić, który z nich jest jej ojcem. 

Z kolei nieświadoma niczego Donna z niecierpliwością oczekuje przyjazdu swoich przyjaciółek, z którymi tworzyła kiedyś zespół Donna and the Dynamos: Rosie Mulligan (Christine Baranski) i Tanyi Chesham-Leigh (Julie Walters). 

Gdy panowie pojawiają się na wyspie, sytuacja dość szybko wymyka się spod kontroli. Każdy z kandydatów odkrywa w sobie ojcowskie uczucia. Dodatkowo jak głosi stare porzekadło, stara miłość nie rdzewieje, więc i serce Donny ponownie zabije mocniej…  

Przekonajmy się jak skończy się ta historia podczas wspólnego oglądania już w ten czwartek!

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close