Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Wykorzystaj swój voucher
  1. Home
  2. News
  3. Wykorzystaj swój voucher

News

Check-in
Check-out

Wykorzystaj swój voucher

18 of May 2021

Drodzy Goście, w związku z odmrożeniem branży gastronomicznej, zapraszamy do wykorzystania voucherów do naszej restauracji zakupionych przed lockdownem.

15 maja po wielu miesiącach wyczekiwania w końcu mogliśmy zaprosić Was na nasz Taras na Dachu. Serdecznie dziękujemy za pierwszy wspólny weekend w naszym ogródku.

Odmrożenie branży gastronomicznej to także dobra wiadomość dla wszystkich osób, które przed lockdownem zakupiły vouchery do naszej Restauracji. 

Wszystkie Vouchery, których termin ważności upłynął w okresie 16.10.2020 r. – 15.05.2021 r., a które ze względu na zamknięcie gastronomii nie mogły zostać zrealizowane, można wykorzystać do dnia 30.06.2021 r. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.

Zapraszamy do rezerwacji stolików na Tarasie Letnim na Dachu! Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie od godziny 12:00.

A już od 28 maja będziemy mogli znów ugościć Was w naszej Restauracji. Serdecznie zachęcamy już teraz do rezerwowania stolików, ponieważ ze względu na obowiązujące obostrzenia, ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.

Rezerwacje stolików / Informacje dotyczące Voucherów - tel.: 515-036-096

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close