Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Antonińska na wynos i z dowozem
  1. Home
  2. News
  3. Antonińska na wynos i z dowozem

News

Check-in
Check-out

Antonińska na wynos i z dowozem

24 of November 2020

Niestety na chwilę obecną już wiemy, że do końca tego roku branża gastronomiczna i hotelarska nie mogą liczyć na otwarcie, a niewykluczone, że obecne obostrzenia będą obowiązywać nawet do końca stycznia.

W związku z tym, że nie możemy Was ugościć w naszej restauracji, wszystkie nasze działania skupiamy na tym, abyście mogli zabrać odrobinę Antonińskiej do siebie. 

Już od końca października oferujemy DANIA NA WYNOS oraz Z DOWOZEM!

Zamówienia przyjmujemy w następujących godzinach: poniedziałek - sobota: 12:00 - 21:30; niedziela: 12:00 - 18:30.

Dowóz na terenie Leszna GRATIS (minimalna wysokość zamówienia - 50 zł), a za dowóz dla zamówień poza terenem Leszna – 20 zł. Można u nas bez problemu zapłacić kartą. 

Cały czas obowiązuje 20% rabat na zamówienia z odbiorem własnym, a od 23.11 rozpoczynamy program lojalnościowy, który polega na zbieraniu pieczątek na karcie lojalnościowej. Zasady są bardzo proste.

Za każde zamówienie powyżej 50 zł otrzymujesz 1 pieczątkę.

Po zebraniu 9 pieczątek, otrzymujesz voucher upominkowy na kwotę 50 zł do wykorzystania w Restauracji Antonińska.

W jaki sposób można dostać kartę?

Jeżeli składasz zamówienie z odbiorem własnym - kartę odbierasz w restauracji, a jeżeli zamówienie z dowozem - kartę dowieziemy wraz z zamówieniem :)

W zeszłym roku zorganizowaliśmy wiele wigilii firmowych i rodzinnych w naszej restauracji. W tym roku ze względu na obostrzenia, możemy za to przygotować dla Was catering - Antonińska to w końcu także jedzenie na wynos Leszno.

Przygotowaliśmy dwie propozycje.

WIGILIA W FIRMIE to kompleksowy catering. Nie musisz się martwić o nic. Wystarczy, że wybierzesz jedną z naszych propozycji menu, a my wszystko przywieziemy (wraz z zastawą), nakryjemy, przygotujemy miejsce, a po wszystkim, pozbieramy. 

Jeśli planujesz zaprosić najbliższych na kolację wigilijną, to mamy dla Ciebie ofertę WIGILIA W DOMU. To catering na zimno do podania po podgrzaniu - sprawdź naszą propozycję menu

Zamówienia na catering wigilijny przyjmujemy do 18.12.2020 r. pod numerem telefonu 515-036-096. Zamówione potrawy możecie następnie odebrać osobiście u nas lub możemy je dowieźć na umówione miejsce 23.12.2020 r.

Na dokładkę właśnie dopracowujemy ofertę cateringu sylwestrowo-noworocznego, która pojawi się już w najbliższym czasie. Zaglądajcie do naszych aktualności na stronie oraz na Facebooka.

Do świąt został już tylko miesiąc. Klimat świąteczny pomału zaczyna udzielać się wszystkim - nam też. Dlatego już niedługo z każdym zamówieniem pojawi się mała słodka świąteczna niespodzianka :)

Planujemy jeszcze jedną świąteczną niespodziankę (nieco większą), która sprawi, że jeszcze bardziej poczujesz klimat nadchodzących świąt. Więcej informacji pojawi się wkrótce na naszych profilach na Facebooku i Instagramie. Zapraszamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych :) I pamiętajcie, że Antonińska to także jedzenie na wynos Leszno.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close