Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Szukanie wielkanocnego zajączka
  1. Home
  2. News
  3. Szukanie wielkanocnego zajączka

News

Check-in
Check-out

Szukanie wielkanocnego zajączka

24 of March 2021

W Wielki Czwartek, 1 kwietnia, zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi do Antonińskiej, na tradycyjne szukanie wielkanocnego zajączka.

Choć to święta Bożego Narodzenia są bardziej kojarzone z prezentami, to między innymi w naszym regionie istnieje także piękna tradycja wręczania drobnych upominków na Wielkanoc.

W Polsce zajączek przynosi prezenty nie tylko w Wielkopolsce, ale także na Śląsku i Pomorzu Zachodnim. Wynika to z tego, że tradycja ta przywędrowała do nas z Niemiec.

Kto z nas jako małe dziecko dzień przed Wielkim Czwartkiem nie przygotowywał koszyczka dla zajączka lub gniazdka, by rano go szukać i odkryć w nim słodką niespodziankę? 

W tym roku wielkanocny zajączek odwiedzi także Antonińską i przygotuje niespodziankę dla najmłdoszych.

Wszystkich rodziców z dziećmi zapraszamy w dniu 1 kwietnia, w godzinach 14-19 do Świątecznej Chatki przed Restauracją Antonińska, gdzie odbędzie się wielkanocne szukanie ukrytych przez zajączka jajek. Zabawa odbędzie się oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego. 

Każdy z uczestników dostanie mapkę i wytłaczankę. Posługując się mapką każdy z uczestników musi odszukać jajka. Jesteśmy ciekawi, czy każdemu uda się zapełnić całą wytłaczankę?

Na każdego małego uczestnika zabawy czekać będzie słodka niespodzianka. Przygotujemy także coś dla starszych uczestników zabawy ????

Serdecznie zapraszamy!

Aby odciążyć Cię w tym wyjątkowym okresie, przygotowaliśmy także specjalną Wielkanocną ofertę cateringową

Niezależnie od tego, czy planujesz zaprosić gości na śniadanie Wielkanocne, czy na świąteczny obiad, dzięki naszemu cateringowi, możesz skupić się na innych, ważniejszych sprawach.

Menu możesz sprawdzić tutaj. Zamówienia przyjmujemy do dnia 28.03.2021 pod numerem telefonu: 515 036 096, a odbiory będą możliwe w piątek 02.04.2021.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close