Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Pokoje w nowej odsłonie
  1. Home
  2. News
  3. Pokoje w nowej odsłonie

News

Check-in
Check-out

Pokoje w nowej odsłonie

19 of August 2020

Wygląd i funkcjonalność pokoi hotelowych to jeden z ważniejszych czynników decydujących o wyborze miejsca na nocleg.

Chcąc w dalszym ciągu spełniać oczekiwania i potrzeby naszych gości, postanowiliśmy podnieść standard naszych pokoi. Mając tym samym nadzieję, że pobyt w Hotelu & Restauracji Antonińska zapisze się w pamięci odwiedzających nas gości, jako jeszcze przyjemniejsze doświadczenie. 

Lato to pora roku, którą większość z nas lubi i na którą często czeka z niecierpliwością. Jednak ta pora roku potrafi mieć też małe wady, którym nam udało się zaradzić. Zdając sobie sprawę, jak uporczywe potrafią być upały wprowadziliśmy w pokojach udogodnienie w postaci klimatyzacji. W głównym budynku Hotelu & Restauracja Antonińska zainstalowano klimatyzację w 6 pokojach. Wyposażone w klimatyzację zostały następujące typy pokoi:

  • 1 x pokój 1-osobowy,
  • 1 x pokój Familijny,
  • 2 x pokój 2-osobowy z dużym łóżkiem (typu KING),
  • 2 x pokój 2-osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami (typu TWIN).

Natomiast w drugim budynku Hotelu & Restauracja Antonińska zaszło jeszcze więcej zmian. Na jednym z pięter, na którym zlokalizowanych jest 10 pokoi zmienił się także całkowicie wystrój wnętrz. W pokojach zostały przemalowane ściany, co odświeżyło pomieszczenia i wprowadziło do nich zupełnie nową klimat. Jednak to nie wszystko! Dbając o to, by pokoje były komfortowe i przytulne, wymieniliśmy również zasłony, kapy, fotele oraz dywaniki przyłóżkowe. Pokoje zyskały nowy blask. W pięciu poddanych renowacji pokoi została także zainstalowana klimatyzacja. Oto jakie typy pokoi w tym budynku zostały w nią wyposażone:

  • 1 x pokój 1-osobowy,
  • 2 x pokój 2-osobowy z dużym łóżkiem (typu KING),
  • 2 X pokój 2-osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami (typu TWIN).

Masz nietypowe potrzeby, po prostu nas zapytaj!

Gościom, którzy poszukują mniej typowych rozwiązań Hotel & Restauracja Antonińska umożliwia wynajem pokoi w różnych konfiguracjach. Jako apartamenty 2 lub 3 pokojowe, z których każdy posiada własną łazienkę. Dostepne dla gości apartamenty posiadają także wspólną część wypoczynkowo-jadalną oraz taras lub loggię. Wynajmować można je zależnie od potrzeb, na krótsze bądź dłuższe pobyty. Wycenę wynajmowanych pokoi i apartamentów sporządzamy indywidualnie, a ich cena w głównej mierze jest uzależniona od długości pobytu. Zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością odpowiemy na wszelkie państwa pytania. 

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close