Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Catering Sylwestrowy od Antonińskiej
  1. Home
  2. News
  3. Catering Sylwestrowy od Antonińskiej

News

Check-in
Check-out

Catering Sylwestrowy od Antonińskiej

16 of December 2020

Rok 2020 nieubłaganie zbliża się do końca. Do Sylwestra pozostało już niewiele czasu. W związku z tym, mamy dla Was specjalną ofertę cateringu sylwestrowego.

Ze względu na pandemię koronawirusa, pożegnanie 2020 roku większość z nas spędzi w domu. Niezależnie jednak od tego, czy organizujesz wielki bal sylwestrowy, czy kameralne spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół, czeka cię sporo pracy i długa lista obowiązków. 

Jednym z najważniejszych elementów udanego przyjęcia sylwestrowego jest pyszny poczęstunek dla gości. Możesz spędzić kilka godzin w kuchni i samemu przygotować dla gości swoje popisowe dania, ale jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, możesz też zamówić catering sylwestrowy. W ten sposób zaoszczędzisz wiele nerwów związanych z efektem końcowym. 

Oprócz nerwów, catering sylwestrowy to także doskonale rozwiązanie, jeśli po prostu nie masz czasu na gotowanie lub nie lubisz gotować. W takiej sytuacji skorzystanie z naszej oferty cateringowej będzie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki nam całkowicie przestaniesz martwić się o to, co podać swoim gościom podczas sylwestrowej nocy. 

Nasza oferta sylwestrowego menu dostępna jest na Facebooku. Zamówienia przyjmujemy tylko do 28 grudnia! Nie zwlekaj więc ani chwili i zamów catering sylwestrowy już dziś. Zamówienia można składać pod numerem telefonu 515-036-096. Zamówione potrawy można odebrać w Sylewstra.

To był bardzo ciężki rok dla nas wszystkich. Pandemia koronawirusa zmieniła życie wielu z nas. Nasz hotel i restauracja także musiały przystosować się do funkcjonowania w tych trudnych czasach. Ponieważ nie możemy Was gościć w naszej restauracji, wszystkie nasze dania dostępne są na wynos oraz z dowozem

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą cateringu wigilijnego - zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych oraz do odwiedzenia naszej Świątecznej Chatki, w której znajdziecie wiele smakołyków i pomysłów na upominki.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close