Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Na poprawę zdrowia i samopoczucia odwiedź Wellness & Spa w Antonińskiej
  1. Home
  2. News
  3. Na poprawę zdrowia i samopoczucia odwiedź Wellness & Spa w Antonińskiej

News

Check-in
Check-out

Na poprawę zdrowia i samopoczucia odwiedź Wellness & Spa w Antonińskiej

18 of June 2020

Wraz z początkiem miesiąca informowaliśmy o tym, że nasz hotel i restauracja ponownie przyjmują gości. Choć w ograniczonym zakresie, otwarta jest także nasza strefa Wellness&spa.

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego nie znajdziesz lepszej pory na to, aby zadbać o swoje ciało. W naszym Wellness & Spa proponujemy bardzo szeroką gamę masaży, w tym również masaże redukujące cellulit (masaż bańką chińską), czy też poprawiające koloryt naszej skóry (masaż czekoladą). Dla osób, które chcą się po prostu odprężyć i zrelaksować po stresującym dniu, proponujemy masaże relaksacyjne z aromaterapią - do wyboru są różne zapachy olejków eterycznych.

Sauna to bardzo dobry i sprawdzony sposób na ogólną poprawę stanu zdrowia. Zabija wirusy i bakterie, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia krążenie. a co za tym idzie koloryt skóry. Sprawdź pełną ofertę naszych zabiegów umów się na swoją godzinę relaksu.

W Hotelu & Restauracji Antonińska strefa Wellness & Spa pojawiła się nieco ponad rok temu, albo bardzo szybko przypadła Państwu do gustu. Równie chętnie z naszej sauny korzystali goście hotelowi. Po długo oczekiwanym wznowieniu działalności przez hotel oraz restaurację, miło nam poinformować, że ponownie można korzystać także z sauny, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Wprowadziliśmy ograniczoną liczbę osób, które mogą jednorazowo korzystać ze strefy Wellness & Spa. Na terenie strefy są środki do dezynfekcji rąk, a części wspólne (tj. szatnie, szafki, poręcze i inne elementy, które są najczęściej dotykane) są systematycznie dezynfekowane zgodnie z zaleceniami GIS. Aby umówić się na relaksujący pobyt w saunie, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych zmienia się także sposób korzystania z masaży. Każda osoba, która chce skorzystać z masażu, będzie musiała przed zabiegiem wypełnić w recepcji ankietę dotyczącą stanu zdrowia oraz wykonać badanie temperatury. Są to wymogi Krajowej Izby Fizjoterapeutów, której nasi rehabilitanci jako jej członkowie są zobowiązani przestrzegać. W trakcie zabiegu zarówno masażysta jak i osoba masowana muszą mieć założone maseczki ochronne.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close