Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Na poprawę zdrowia i samopoczucia odwiedź Wellness & Spa w Antonińskiej
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Na poprawę zdrowia i samopoczucia odwiedź Wellness & Spa w Antonińskiej

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Na poprawę zdrowia i samopoczucia odwiedź Wellness & Spa w Antonińskiej

18 czerwca 2020

Wraz z początkiem miesiąca informowaliśmy o tym, że nasz hotel i restauracja ponownie przyjmują gości. Choć w ograniczonym zakresie, otwarta jest także nasza strefa Wellness&spa.

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego nie znajdziesz lepszej pory na to, aby zadbać o swoje ciało. W naszym Wellness & Spa proponujemy bardzo szeroką gamę masaży, w tym również masaże redukujące cellulit (masaż bańką chińską), czy też poprawiające koloryt naszej skóry (masaż czekoladą). Dla osób, które chcą się po prostu odprężyć i zrelaksować po stresującym dniu, proponujemy masaże relaksacyjne z aromaterapią - do wyboru są różne zapachy olejków eterycznych.

Sauna to bardzo dobry i sprawdzony sposób na ogólną poprawę stanu zdrowia. Zabija wirusy i bakterie, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia krążenie. a co za tym idzie koloryt skóry. Sprawdź pełną ofertę naszych zabiegów umów się na swoją godzinę relaksu.

W Hotelu & Restauracji Antonińska strefa Wellness & Spa pojawiła się nieco ponad rok temu, albo bardzo szybko przypadła Państwu do gustu. Równie chętnie z naszej sauny korzystali goście hotelowi. Po długo oczekiwanym wznowieniu działalności przez hotel oraz restaurację, miło nam poinformować, że ponownie można korzystać także z sauny, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Wprowadziliśmy ograniczoną liczbę osób, które mogą jednorazowo korzystać ze strefy Wellness & Spa. Na terenie strefy są środki do dezynfekcji rąk, a części wspólne (tj. szatnie, szafki, poręcze i inne elementy, które są najczęściej dotykane) są systematycznie dezynfekowane zgodnie z zaleceniami GIS. Aby umówić się na relaksujący pobyt w saunie, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych zmienia się także sposób korzystania z masaży. Każda osoba, która chce skorzystać z masażu, będzie musiała przed zabiegiem wypełnić w recepcji ankietę dotyczącą stanu zdrowia oraz wykonać badanie temperatury. Są to wymogi Krajowej Izby Fizjoterapeutów, której nasi rehabilitanci jako jej członkowie są zobowiązani przestrzegać. W trakcie zabiegu zarówno masażysta jak i osoba masowana muszą mieć założone maseczki ochronne.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij