Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Koncert duetu Hector Bravo & Emiliano Franco

06 października 2020

W czwartek, 15 października, zapraszamy na koncert muzyki latino. Wystąpi dla Państwa  argentyńsko-paragwajski duet: Hector Bravo & Emiliano Franco.

Wraz z nastaniem jesieni rozpoczynamy sezon koncertowo-eventowy w naszej restauracji. A okazja jest szczególna. W tym roku nasz hotel kończy 5 lat! Z tej okazji planujemy kilka wydarzeń! Pierwszym z nich będzie najbliższy koncert.

Już 15.10.2020 roku o godzinie 19:00 wystąpią dla Państwa Hector Bravo & Emiliano Franco - śpiew, gitara, tres. 

Muzycy wykonają najpopularniejsze utwory z Ameryki Łacińskiej. W repertuarze nie zabraknie największych przebojów, takich jak "Besame mucho", "Quizas, quizas" czy "Guantanamera".

Podczas koncertu oprócz zamawiania dań z naszej karty dostępne będzie także specjalne nawiązanie kulinarne: tapasy, czy deski serów i wędlin: kilka rodzajów hiszpańskich kiełbas oraz serów, pasty własnego wyrobu, oliwki oraz pikle. 

Tego wieczoru przygotowaliśmy dla Państwa także promocyjne ceny na wybrane wina z naszej karty.

Koncert potrwa około: 50 - 60 minut. Bilety: 15 zł/ osobę – w cenie powitalny toast. Serdecznie zapraszamy. Tradycyjnie rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 515 036 096.

Zachęcamy także do śledzenia wydarzenia na Facebooku oraz wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert oraz voucher w wysokości 100 zł do wykorzystania w barze. Wystarczy skomentować post i liczyć na szczęście! 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij