Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Degustacja Wakacyjna

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Degustacja Wakacyjna

29 lipca 2020

27 sierpnia z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkową kolację degustacyjną inspirowaną latem z pokazem gotowania na żywo.

Od naszej ostatniej degustacji minęło już naprawdę sporo czasu. Wiemy, że bardzo stęskniliście się za naszymi kolacjami. Odpowiadając na Wasze liczne zapytania, z przyjemnością chcemy zaprosić na kolejny, wyjątkowy wieczór degustacyjny na naszym Tarasie Letnim na dachu.

Nasza Degustacja Wakacyjna odbędzie się w czwartek 27 sierpnia. Początek zaplanowaliśmy na godzinę 19:00. Tym razem przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę. Podczas degustacji odbywać się będzie pokaz gotowania na żywo z udziałem naszych szefów kuchni oraz gościa specjalnego - Pawła Pyry.

Paweł Pyra, to członek Klubu Szefów Kuchni, który jako szef kuchni pracował w wielu prestiżowych hotelach i restauracjach.

Możliwość podglądania szefów kuchni podczas pracy będzie niepowtarzalną okazją, aby przekonać się jak wygląda praca szefa kuchni w restauracji… od kuchni! To także szansa, aby poznać różne techniki, czy też podpatrzeć rozwiązania, które następnie będzie można zastosować podczas własnych przygód kulinarnych w kuchni. Taka okazja nie zdarza się często.

Tematem przewodnim naszej degustacji będzie kuchnia inspirowana latem. Wraz z Pawłem, nasi szefowie kuchni przygotują sześć różnych dań tematycznych, a do każdego z nich zaserwujemy odpowiednio dobrany trunek - będą to 2 koktajle oraz 4 wina.

Wstęp na Wakacyjną Degustację to koszt 160 zł za osobę, a rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 515-036-096.

Paweł Pyra gościł już w naszej restauracji w tym roku, a celem tamtej wizyty było bardzo ciekawe oraz obfitujące w wiele pomocnych wskazówek szkolenie.

Szkolenie dotyczyło przygotowania oraz wypieku różnych rodzajów chleba oraz różnych technik obróbki mięs. Zajęliśmy się także tematem często niedocenianym w wielu restauracjach, a więc podrobami. Nie zabrakło także kilku ciekawych informacji na temat przygotowania ryb. 

Więcej o naszym gościu oraz samym szkoleniu możecie dowiedzieć się z tego wpisu.

Choć do Degustacji Wakacyjnej zostało jeszcze trochę czasu, już teraz zaplanuj sobie czas w ostatnie dni tegorocznych wakacji i spędź czwartek z nami w wyjątkowej atmosferze na naszym Tarasie Letnim na dachu.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij