Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Ślub kościelny i wesele w plenerze
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Ślub kościelny i wesele w plenerze

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Ślub kościelny i wesele w plenerze

19 lutego 2021

Coraz bliżej wiosna, a wraz z nią coraz większe szanse na zorganizowanie niezapomnianego ślubu i wesela w plenerze. A w Antonińskiej od teraz także ślubu kościelnego!

Już blisko od 6 lat polskie prawo zezwala na zorganizowanie ślubu w miejscu przez siebie wybranym, poza Urzędem Stanu Cywilnego. Naturalnie takie miejsce na organizację ślubu w danym okręgu stanu cywilnego musi spełniać określone kryteria. 

Przede wszystkim miejsce na ślub w plenerze musi zapewniać zachowanie uroczystej formy zawarcia związku małżeńskiego. Takie miejsce musi także gwarantować bezpieczeństwo osobom obecnym przy składaniu oświadczeń o wstąpieniu w związek małżeński.

Nasz Taras Letni Na Dachu spełnia te kryteria i posiada akceptację Urzędu Stanu Cywilnego do przeprowadzania ceremonii Ślubu Cywilnego, o czym doskonale wiedzą liczne pary oraz ich goście, którzy na przestrzeni lat uczestniczyli w ślubach i weselach w Hotelu & Restauracji Antonińska.

Ślub kościelny w Antonińskiej!

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować wszystkich przyszłych nowożeńców, że od teraz, jako nieliczni w okolicy, mamy możliwość organizacji także ślubów kościelnych plenerowych. Wasza wymarzona uroczystość wraz z księdzem może odbyć się na naszym dachu i w kaplicy.

Mamy nadzieję, że już niedługo rząd w całości zniesie obowiązujące restrykcje i ponownie będziemy mogli rozpocząć organizację Waszych ślubów i wesel. I już nie możemy doczekać się pierwszego w historii ślubu kościelnego w Antonińskiej. 

Jeśli zawsze marzyliście o tym, aby Wasz ślub był niezapomnianym przeżyciem i odbył się w wyjątkowej scenerii, koniecznie skontaktujcie się z nami, a z przyjemnością pomożemy Wam zorganizować ślub i wesele marzeń w plenerze.

Zadbamy o każdy szczegół

Powierzając nam organizację wesela o nic nie trzeba się martwić. Nasi doświadczeni kucharze dają gwarancję najwyższej jakości smaku oraz świeżości serwowanych potraw.  Doradzimy zarówno przy ustalaniu weselnego menu, jak również w kwestiach takich jak wystrój sali weselnej, czy też oprawa muzyczna.

W naszym hotelu znajdzie się wystarczająco miejsca, aby wszyscy Wasi goście komfortowo wypoczęli po całym dniu wrażeń, a następnego dnia każdy może zregenerować siły i skorzystać z masażu w naszym wellness & spa.

Naturalnie młoda para otrzyma od nas specjalnie przygotowany apartament dla nowożeńców. Jesteśmy również otwarci na niestandardowe pomysły młodych par, które z chęcią pomożemy zrealizować. Z przyjemnością podzielimy się naszym dotychczasowym doświadczeniem, które zebraliśmy dzięki organizacji uroczystości dla tych par, które już nam zaufały.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij