Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Dostosowani - Hotel & Restauracja Antonińska
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Dostosowani - Hotel & Restauracja Antonińska

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Dostosowani - Hotel & Restauracja Antonińska

30 lipca 2019

Hotel & Restauracja Antonińska w Lesznie to obiekt w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Już podczas prowadzenia prac projektowych położyliśmy nacisk na to, aby cały nasz obiekt - hotel, jak i restauracja, nie posiadały żadnych barier dla osób niepełnosprawnych. Ponieważ adaptacja starych budynków wymagała ogromnego nakładu prac, nie wyobrażaliśmy sobie, że moglibyśmy zaniedbać tak ważny element.

W całym naszym obiekcie nie ma progów, dzięki czemu osoby poruszające się na wózkach mogą bez najmniejszych problemów dostać się do dowolnego miejsca w hotelu i restauracji. Osoby poruszające się na wózkach mogą także swobodnie korzystać z naszego Tarasu na dachu.
 
Zastosowaliśmy także szersze wejścia, aby osoby poruszające się na wózkach nie miały problemu z wjazdem do pokojów, recepcji, czy restauracji. 

W recepcji zadbaliśmy o to, aby zamontować odpowiednią ladę, której wysokość pozwala na swobodną komunikację z pracownikiem recepcji i korzystanie z niej przez osoby poruszające się na wózkach.

W naszym hotelu funkcjonuje winda, która zapewnia gościom dostęp do wszystkich kondygnacji obiektu. Dla osób niewidomych oraz niedowidzących winda podaje komunikaty głosowe, a przyciski posiadają opisy w języku Braille’a.

Zadbaliśmy także o to, aby korzystanie z naszych pokojów było jak najwygodniejsze. Toalety w pokojach dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kabiny prysznicowe nie posiadają progów, dzięki czemu można do nich łatwo wjechać. 

Zamontowaliśmy także niezbędne uchwyty. Zadbaliśmy także o to, aby włączniki znajdowały się na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli podczas korzystania z prysznica zajdzie potrzeba skorzystania ze specjalnego stołka, mamy taki na naszym wyposażeniu.

Osoby niepełnosprawne poruszające się wózkach mogą także swobodnie korzystać z naszej restauracji, która również została odpowiednio dostosowana pod kątem wyposażenia. Przy naszych stołach można bez problemów zasiąść na wózku.

Swego rodzaju potwierdzeniem naszego dostosowania do potrzeb osób niepełnosprawnych jest Certyfikat CSR - Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, który przyznała nam Grupa AF zajmującą się profesjonalizacją rynku pracy osób z niepełnosprawnościami.

certyfikat CSR

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć naszego hotelu i restauracji.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij