Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Walentynki 2020 w Antonińskiej
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Walentynki 2020 w Antonińskiej

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Walentynki 2020 w Antonińskiej

29 stycznia 2020

Spędź romantyczne Walentynki w Antonińskiej w Lesznie. Dla wszystkich zakochanych przygotowaliśmy różne propozycje.

Walentynki to czas, kiedy szczególnie zależy nam na spędzeniu romantycznych chwil z drugą połówką. Zapewniamy was, że w tym celu wcale nie musicie wyjeżdżać do Wrocławia, czy Krakowa. Niezapomniane Walentynki możecie spędzić także w Lesznie. 

Jeśli szukasz miejsca, które zachwyci Twoją drugą połówkę, to wybierz się z nią do Antonińskiej. Spędzisz u nas romantyczny weekend we dwoje. Zorganizujesz zaręczyny, rocznicową niespodziankę, a nawet ślub. Z kolei w nadchodzące Walentynki możesz zaprosić najbliższą osobę na kolację do naszej restauracji. Nasi szefowie kuchni przygotowali na tę okazję specjalnie skomponowane menu.

Aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym, dla każdej pary rezerwującej na tę okazję stolik, przygotowaliśmy niespodziankę - 20% rabat na jeden z naszych masaży lub wizytę w saunie. 

Jeżeli tego dnia nie będziesz mógł nas odwiedzić, to mamy dla ciebie inną propozycję. Być może doskonałe rozwiązanie - finał dla twoich poszukiwań idealnego prezentu dla ukochanej osoby. Voucher do Antonińskiej - zarówno do restauracji, jak i na masaż, czy do sauny. Masaż gorącą czekoladą lub masaż kamieniami wulkanicznymi z aromaterapią to gwarancja przyjemności oraz pełnego odprężenia. Idealny prezent na szare zimowe dni. Szczegóły tutaj.

Jeżeli nie jesteś z Leszna, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spędził w Lesznie cały Walentynkowy weekend. W naszym hotelu nie zabraknie ci niczego.

Rynek i okolice spacerem

Leszczyński rynek to jeden z najpiękniejszych placów w Lesznie. Znajdziecie tu nie tylko zabytkowe i piękne kamieniczki, ale przede wszystkim imponujący ratusz. Choć niestety aktualnie przechodzi długo wyczekiwany remont, dzięki któremu ponownie stanie się perłą architektoniczną miasta. Na rynku znajdziecie także kilka kawiarenek i restauracji.

Będąc na rynku koniecznie musicie skręcić w ulicę Narutowicza, przejść obok dawnej Synagogi i udać się do parku przy Pałacu Kościuszki. Następnie warto skierować się zrewitalizowanymi Alejami Słowackiego, przejść obok Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej i pomnika Solidarności. Przemykając obok dawnego spichlerza traficie następnie do naszego hotelu. 

Po takim spacerze doskonałym pomysłem będzie masaż oraz wizyta w saunie. Naturalnie wieczorem obowiązkowo romantyczna kolacja w naszej restauracji.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij