Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Muzyczny listopad w Antonińskiej
  1. Strona główna
  2. Blog
  3. Muzyczny listopad w Antonińskiej

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Muzyczny listopad w Antonińskiej

25 października 2021

W listopadzie mamy przyjemność zaprosić Was na dwa wyjątkowe koncerty: 3 listopada wystąpi Hubert Szczęsny z Grzegorzem Piotrowskim, a 13 listopada Piotr Krakowski „Jutuber”.

Hubert Szczęsny był już naszym gościem dwukrotnie i za każdym razem porywał publiczność. Z pewnością nie inaczej będzie także tym razem. 3 listopada Hubert wystąpi w duecie z poznańskim gitarzystą Grzegorzem Piotrowskim. 

Podczas najbliższego koncertu panowie zagrają utwory artystów, których wszyscy znamy i cenimy, a których już z nami nie ma. To będzie prawdziwa uczta muzyczna i sentymentalna podróż przez lata 60’, 70’ i 80’.

Hubert Szczęsny to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów bluesowych w kraju i założyciel grupy Nie Strzelać Do Pianisty. Aktualnie występuje przede wszystkim solo, a także w duetach z wieloma znanymi artystami. Repertuar Huberta to przede wszystkim autorskie kompozycje przeplatane coverami w jego własnych aranżacjach.

Wraz z zespołem Nie Strzelać Do Pianisty odniósł wiele sukcesów i zdobył wiele nagród na arenie ogólnokrajowej. Wystąpił na wielu festiwalach, takich jak Olsztyńskie Noce Bluesowe, Gdynia Blues Festiwal, Jimiway Festiwal w Ostrowie Wlkp, Galicja Blues Festiwal w Krośnie, Bluesroads w Krakowie, czy Suwałki Blues Festiwal. Hubert to także wokalista bluesowy 2019 roku wg kwartalnika TWÓJ BLUES.

W środę, 3 listopada, zapraszamy na godzinę 19:00 na wyjątkową, muzyczną podróż w czasie. Bilety w cenie 30 zł można nabyć w recepcji hotelu. Kontakt: 515-036-435.

Z kolei 13 listopada zapraszamy na koncert Piotra Krakowskiego „Jutubera”, który zaprezentuje się w swoim solowym materiale. Będzie to połączenie muzyki filmowej, jak i utwory z wokalem.

Piotr Krakowski to kompozytor, trębacz, multiinstrumentalista i producent muzyczny. Szerszej publice znany jest z projektów Milkshop (wygrana w opolskich Debiutach), “Krakowski: Pankracy Sessions” czy solowych dokonań jako trębacz. 

Charakterystyczne tematy muzyczne Piotra Krakowskiego ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Współpracował z takimi tuzami polskiej sceny jak Stanisław Sojka, Andrzej Grabowski, Borys Lankosz czy Andrzej Krzywy. 

To będzie wyjątkowe spotkanie z nieszablonowym artystą i prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników muzyki filmowej. Zapraszamy w sobotę, 13 listopada, na godzinę 19:00. Cena biletu: 30 zł (w tym toast powitalny). Kontakt: 515-036-435.

Zobaczcie próbkę możliwości Piotra Krakowskiego:

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij