Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Kolacja grillowa z muzyką na żywo na Tarasie na Dachu
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Kolacja grillowa z muzyką na żywo na Tarasie na Dachu

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Kolacja grillowa z muzyką na żywo na Tarasie na Dachu

03 lipca 2019

W piątek, 19 lipca, warto zarezerwować czas na wyjątkową kolację na naszym Tarasie na Dachu przy muzyce na żywo.

Letnie wieczory to idealna pora na pyszną grillowaną kolację ze znajomymi. Jeżeli do tego dodamy towarzyszącą muzykę na żywo oraz wyjątkową lokalizację, otrzymujemy przepis na udany wieczór.

Wyśmienita okazja do spędzenia takiego wieczoru nadarza się w piątek, 19 lipca. W godzinach 19:00 - 22:00 na naszym Tarasie na dachu zapraszamy Państwa na kolację, podczas której będzie można skosztować dania ze specjalnie przygotowanego menu grillowego. 

Proponujemy Państwu:

  • karkówkę wołową
  • pstrąga z masłem koperkowym
  • filet z indyka curry
  • żeberko BBQ
  • ratatouile z serem halloumi ze świeżymi sałatami

 Do każdego zestawu „Pyra z gzikiem i konfitura z czerwonej cebuli” i miks sałat z ziołowym vinegrettem i prażonymi pestkami słonecznika.

Aby wieczór upłynął w sielskiej atmosferze, na Tarasie na dachu wystąpi dla Państwa Tomasz Ratajczak. Towarzyszyć nam będzie muzyka instrumentalna, a usłyszymy standardy jazzowe oraz znane utwory muzyki pop.

Tomasz Ratajczak to muzyk, który doskonale czuje jazz. W jednym ze swoich projektów - Bossa Nova in Love/Zakochani w Bossa Novie prezentuje standardy amerykańskiej muzyki początków XX wieku, a także muzyki latynoamerykańskiej.

W innym ze swoich projektów - “Abonament na szczęście” Tomasz Ratajczak wraz z Agnieszką Dulębą-Kaszą przypominają najpiękniejsze utwory z bgatego dorobku Agnieszki Osieckiej.

To pianista, pedagog, członek wielu zespołów. Absolwent Akademii Muzycznych we Wrocławiu i Poznaniu. Stale współpracujący z Teatrem w Kaliszu, w którym gra oraz aranżuje muzykę do spektakli. 

Muzyczny obywatel świata. Grywał w Polsce, Danii , Szwecji, Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz brał udział w tourne wraz z orkiestrą symfoniczną i chórem, wykonując muzykę Ennio Morricone.

Już dziś zachęcamy do zarezerwowania sobie piątku, 19 lipca, na wizytę na naszym Tarasie na dachu. Dołącz także do wydarzenia na portalu Facebook, aby być na bieżąco z wszelkimi wiadomościami dotyczącymi wydarzenia. Poinformuj o nim także swoich znajomych!

Trudno o przyjemniejsze miejsce na kolację grillową w centrum Leszna niż Hotel & Restauracja Antonińska.

Wstęp na koncert połączony z kolacją wynosi 15 zł. W cenie wejścia do wyboru: lampka wina lub małe piwo. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do kontaktu i rezerwacji stolików. Telefonicznie: 515036096 lub osobiście w restauracji.

Jeżeli nie mieli Państwo jeszcze okazji odwiedzić naszego Tarasu na dachu, to zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć. Wieczorem widok na okolicę jest jedyny w swoim rodzaju. 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij