Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Podwójny jesienny relaks
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Podwójny jesienny relaks

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Podwójny jesienny relaks

04 listopada 2019

Jesień w Antonińskiej upłynie pod znakiem relaksu. Sprawdź naszą specjalną ofertę na ponure jesienne dni.

Wraz z nadejściem jesieni przygotowaliśmy specjalną ofertę, która łączy przyjemne... z przyjemnym. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Lesznie i bywasz u nas okazyjnie, czy jesteś gościem naszego hotelu, możesz skorzystać z oferty promocyjnej Podwójny jesienny relaks.  

Jeżeli jesteś gościem z zewnątrz otrzymasz:

- do każdego masażu prezent w postaci VOUCHERA na JESIENNĄ HERBATĘ do wykorzystania w restauracji Antonińska,

- dodatkowo do każdego masażu aromaterapia gratis – do wyboru wyjątkowe nuty lawendy, czekolady, bawełny czy też pomarańczy.

Sprawdź pełną ofertę zabiegów i wybierz masaż dla siebie. Masaże w Wellness & Spa Antonińska wykonuje wykwalifikowany personel, który posiada doświadczenie w zakresie masażów leczniczych oraz rehabilitacyjnych.

Jeśli jesteś gościem naszego hotelu, możesz skorzystać z oferty Podwójny jesienny relaks wraz z noclegiem. Oferta zawiera:

- nocleg w komfortowych pokojach,
- śniadanie w formie bufetu,
- godzinny masaż relaksacyjny z aromaterapią (wyjątkowe nuty lawendy, czekolady czy pomarańczy) do wykorzystania przez każdego z gości,
- voucher na jesienną herbatę w Restauracji Antonińska,
- nieograniczony dostęp do WiFi,
- bezpłatny parking
- dodatkowo możliwość rezerwacji z sauną

Zarezerwuj nocleg wraz z masażem już teraz!

Oferta Podwójny jesienny relaks obowiązuje od poniedziałku, 4 listopada, do końca jesieni. 

W naszym Wellness & Spa można skorzystać także z sauny. Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie sauny fińskie, w których temperatura dostosowana może być do indywidualnych potrzeb (w zakresie 60-110 stopni C)

Wraz z jesienią wprowadzaliśmy także możliwość nabycia karnetów do sauny. Do wyboru są trzy opcje. Karnet na miesiąc, dwa lub trzy. Każdy pakiet zawiera inną liczbę godzin. Szczegółowe informacje znajdują się na tej stronie.

Jeżeli marzysz o odrobinie relaksu w te jesienne dni, to zapraszamy do skorzystania z Podwójnego jesiennego relaksu w Antonińskiej.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij