Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Antonińska na wynos i z dowozem
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Antonińska na wynos i z dowozem

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Antonińska na wynos i z dowozem

24 listopada 2020

Niestety na chwilę obecną już wiemy, że do końca tego roku branża gastronomiczna i hotelarska nie mogą liczyć na otwarcie, a niewykluczone, że obecne obostrzenia będą obowiązywać nawet do końca stycznia.

W związku z tym, że nie możemy Was ugościć w naszej restauracji, wszystkie nasze działania skupiamy na tym, abyście mogli zabrać odrobinę Antonińskiej do siebie. 

Już od końca października oferujemy DANIA NA WYNOS oraz Z DOWOZEM!

Zamówienia przyjmujemy w następujących godzinach: poniedziałek - sobota: 12:00 - 21:30; niedziela: 12:00 - 18:30.

Dowóz na terenie Leszna GRATIS (minimalna wysokość zamówienia - 50 zł), a za dowóz dla zamówień poza terenem Leszna – 20 zł. Można u nas bez problemu zapłacić kartą. 

Cały czas obowiązuje 20% rabat na zamówienia z odbiorem własnym, a od 23.11 rozpoczynamy program lojalnościowy, który polega na zbieraniu pieczątek na karcie lojalnościowej. Zasady są bardzo proste.

Za każde zamówienie powyżej 50 zł otrzymujesz 1 pieczątkę.

Po zebraniu 9 pieczątek, otrzymujesz voucher upominkowy na kwotę 50 zł do wykorzystania w Restauracji Antonińska.

W jaki sposób można dostać kartę?

Jeżeli składasz zamówienie z odbiorem własnym - kartę odbierasz w restauracji, a jeżeli zamówienie z dowozem - kartę dowieziemy wraz z zamówieniem :)

W zeszłym roku zorganizowaliśmy wiele wigilii firmowych i rodzinnych w naszej restauracji. W tym roku ze względu na obostrzenia, możemy za to przygotować dla Was catering - Antonińska to w końcu także jedzenie na wynos Leszno.

Przygotowaliśmy dwie propozycje.

WIGILIA W FIRMIE to kompleksowy catering. Nie musisz się martwić o nic. Wystarczy, że wybierzesz jedną z naszych propozycji menu, a my wszystko przywieziemy (wraz z zastawą), nakryjemy, przygotujemy miejsce, a po wszystkim, pozbieramy. 

Jeśli planujesz zaprosić najbliższych na kolację wigilijną, to mamy dla Ciebie ofertę WIGILIA W DOMU. To catering na zimno do podania po podgrzaniu - sprawdź naszą propozycję menu

Zamówienia na catering wigilijny przyjmujemy do 18.12.2020 r. pod numerem telefonu 515-036-096. Zamówione potrawy możecie następnie odebrać osobiście u nas lub możemy je dowieźć na umówione miejsce 23.12.2020 r.

Na dokładkę właśnie dopracowujemy ofertę cateringu sylwestrowo-noworocznego, która pojawi się już w najbliższym czasie. Zaglądajcie do naszych aktualności na stronie oraz na Facebooka.

Do świąt został już tylko miesiąc. Klimat świąteczny pomału zaczyna udzielać się wszystkim - nam też. Dlatego już niedługo z każdym zamówieniem pojawi się mała słodka świąteczna niespodzianka :)

Planujemy jeszcze jedną świąteczną niespodziankę (nieco większą), która sprawi, że jeszcze bardziej poczujesz klimat nadchodzących świąt. Więcej informacji pojawi się wkrótce na naszych profilach na Facebooku i Instagramie. Zapraszamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych :) I pamiętajcie, że Antonińska to także jedzenie na wynos Leszno.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij