Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Wracamy na pokład!

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Wracamy na pokład!

16 maja 2020

Drodzy Goście, jest nam niezmiernie miło Państwa poinformować, że już od najbliższego poniedziałku, 18 maja, nasza restauracja będzie ponownie otwarta.

Z wielką niecierpliwością oczekiwaliśmy najnowszych informacji na temat znoszenia ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. W międzyczasie staraliśmy się wykorzystać czas przymusowego zamknięcia i zajęliśmy się przygotowaniami do zbliżającego się sezonu. Udało nam się wykonać wiele prac remontowych, a także odświeżyć Taras na dachu, kuchnię oraz restaurację.

Odświeżone zostało też nasze menu, które opierać się będzie o wysokiej jakości sezonowe produkty. Nasi szefowie kuchni z pewnością ponownie zachwycą Państwa niebanalnymi połączeniami oraz tradycyjnymi smakami w nowej odsłonie. Szczegółowe informacje o nowej karcie przedstawimy w poniedziałek.  

Przypominamy także o możliwości składania zamówień telefonicznie (pod numerem tel. 515 036 096) i własnym odbiorze dań z naszego specjalnej karty na wynos. Poniżej, menu które obowiązuje do niedzieli, 17 maja.

Choć rząd zgodził się na ponowne otwarcie restauracji, to nie oznacza to powrotu do normalnego funkcjonowania naszego lokalu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym Gościom oraz pracownikom, musimy wprowadzić wiele dodatkowych procedur oraz przestrzegać licznych wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi nowymi zasadami, które będą obowiązywać w naszej restauracji od najbliższego poniedziałku, aż do odwołania.

Wszyscy Goście przed wejściem do restauracji będą musieli obowiązkowo zdezynfekować ręce. W lokalu udostępnimy także dozowniki z płynem do dezynfekcji.

Stoliki będą od siebie oddalone o 2 metry. Przy jednym stoliku może przebywać wyłącznie rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedyncze osoby, chyba, że odległości między nimi wynoszą min 1,5 m i nie siedzą oni naprzeciw siebie.

Co ważne, noszenie osłon ust i nosa oraz rękawiczek przez Gości lokalu zajmujących miejsca siedzące i w trakcie konsumpcji, nie jest wymagane. Z kolei nasi pracownicy, dla Państwa bezpieczeństwa, będą obsługiwali Gości w rękawiczkach. Dodatkowo po każdym użyciu będziemy myć oraz dezynfekować tace.

Po zakończeniu obsługi każdy stolik będzie dezynfekowany, podobnie jak wszystkie powierzchnie wspólne, z którymi stykają się Goście. 

To tylko kilka najważniejszych zmian, które będą obowiązywać od poniedziałku. Mamy nadzieję, że możemy liczyć na wyrozumiałość oraz że wprowadzone ograniczenia nie wpłyną na Państwa wrażenia kulinarne, które powinny grać pierwsze skrzypce podczas wizyty w naszej restauracji i próbowania dań z naszej nowej karty.

Zapraszamy już w poniedziałek, jak dawniej, od 12:00!

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij