Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Weekend w Lesznie

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Weekend w Lesznie

13 lipca 2019

Zbliżający się weekend w Lesznie gwarantuje wiele emocji. Spędzasz weekend w naszym hotelu w Lesznie? Dowiedz się, co warto robić w ten weekend w Lesznie.

Dzień mieliśmy rozpocząć wspólnym śniadaniem na Nowym Rynku w ramach Rynków Śniadaniowych. Niestety niesprzyjające prognozy pogodowe zmusiły organizatorów do odwołania imprezy. Wszystkich spragnionych pysznego jedzenia zapraszamy w zastępstwie do naszej restauracji.

Po południu warto wybrać się na leszczyńskie Zatorze. Każdy mieszkaniec Leszna wie, że słyniemy w kraju i zagranicą z zawodów żużlowych, szybowcowych, czy balonowych. Nieco mniej osób wie, że w Lesznie rozgrywane są także rewelacyjne zawody bmx.

Na skateplazie im. Tomasza Staniewskiego odbędzie się już szósta edycja zawodów Concrete Slabs Contest. Eliminacje potrwają od godziny 12 do 16, a od godziny 17 rozgrywane będą finały. Szalone triki i niewiarygodne ewolucje, które zaprezentują zawodnicy na leszczyńskiej skateplazie niejedną osobę wprawią w osłupienie. W zawodach wystąpi aż 90 rajderów.

Z kolei niedziela w Lesznie to wielkie żużlowe święto. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrany zostanie 71. finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Tytułu wywalczonego przed rokiem bronić będzie zawodnik leszczyńskiego klubu - Piotr Pawlicki. Obok Petera, w stawce jeźdźców zobaczymy jeszcze trzech zawodników Unii Leszno - Dominika Kuberę, Bartosza Smektałę oraz Janusza Kołodzieja. W stawce są także inni żużlowcy związani z Lesznem. Wystarczy wymienić Przemysława Pawlickiego.

Rywalizacja o tytuł najlepszego żużlowca w Polsce zapowiada się niezwykle emocjonująco.
Start zawodów przewidziany jest na godzinę 19:00.

My trzymamy kciuki za wszystkich naszych zawodników. Piotr Pawlicki po wczorajszym podium w zawodach IMME zalicza się do głównych faworytów.

Przed finałem warto pamiętać o kilku sprawach. Przede wszystkim dobrze zjeść, aby mieć siły dopingować. W tym celu najlepiej odwiedzić naszą restaurację. Po obiedzie w naszej restauracji, nie zabraknie Ci sił do ostatniego biegu. Druga sprawa, to dobry nastrój. Ale po wizycie w Hotel & Restauracja Antonińska, to już zagwarantowane. Sprawdź nasze menu, a na pewno znajdziesz danie, które chętnie spróbujesz.

W niedzielę nasza restauracja oraz Taras na Dachu będą otwarte do godziny 19:00. Serdecznie zapraszamy

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij