Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Nowa oferta masaży

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Nowa oferta masaży

07 maja 2021

Oferta naszego Wellness & Spa wzbogaciła się o kilka nowych propozycji masaży. A to nie jedyne przyjemności, które czekają na Was w naszym Wellness & Spa...

Wiosna w tym roku wyjątkowo długo nie może rozwinąć skrzydeł. Pogoda za oknem w dalszym ciągu nie zachęca do relaksu na świeżym powietrzu, dlatego pod odrobinę przyjemności i szczęścia warto zajrzeć do naszego Wellness & Spa.

Tym bardziej, że w naszej ofercie pojawiły się właśnie nowe propozycje masaży. 

Wszystkie zabiegi dostępne są tutaj.

A żeby ułatwić Wam wybór, który z naszych nowych masaży wypróbować w pierwszej kolejności, do końca maja na WSZYSTKIE MASAŻE obowiązuje rabat - 15%.

Masaż może być też doskonałym pomysłem na prezent, a przecież już za niespełna 3 tygodnie - Dzień Matki! Masaż może być cudowną formą podziękowania mamie za wszystko, co dla ciebie robi każdego dnia.

Przypominamy też wszystkim miłośnikom saun o Happy Hours! Od poniedziałku do soboty obowiązuje zniżka -30% do godziny 15:00. Więcej informacji o naszych saunach znajdziecie tutaj

Jeśli chodzi o nasze nowe masaże, to są to m.in.:

  • Rytuał Bamboo Stick - Masaż pałkami bambusowymi - pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji. Działając relaksująco, zmniejsza napięcie nerwowe, poprawia samopoczucie oraz łagodzi stany depresyjne- wpływając pozytywnie na psychikę. Umożliwia zwiększenie elastyczności skóry w efekcie czego przyczynia się do wymodelowania sylwetki. Działanie masażu sprowadza się również do usprawnienia krążenia limfatycznego i żylnego oraz do zwiększania elastyczności mięśni i ścięgien. 
  • Rytuał Honey Backbone - Masaż ciepłym miodem łączy dobroczynne działanie klasycznej terapii relaksacyjnej i stymulacji pracy gruczołów potowych, która prowadzi do detoksykacji organizmu. Masaż poprawia sprawność układu krążenia, działa przeciwzapalnie i wspomaga naturalną odporność organizmu. Ponadto ma działanie relaksujące – regeneruje po zmęczeniu i wyczerpaniu, odpręża i uspokaja. Dodatkową zaletą jest odżywcze działanie miodu na skórę. Nie tylko ją nawilża, ale też ujędrnia i wygładza, a do tego niweluje blizny, cellulit i rozstępy.
  • Masaż antycellulitowy manualny - Celem masażu antycellulitowego jest poprawa ogólnej i miejscowej przemiany materii, stymulacja mikrokrążenia i odtoksycznienie podskórnej tkanki tłuszczowej. Korzystny wpływ masażu dotyczy również jego wpływu na przebudowę mikroarchitektury podskórnej tkanki tłuszczowej.
  • Masaż sportowy – Masaż ten obejmuje pielęgnacje mięśni, stawów, skóry, układu naczyniowego i systemu nerwowego, pomaga usunąć napięcie mięśni, relaksuje i regeneruje organizm po wysiłku. Jest czynnym środkiem służącym podtrzymaniu kondycji fizycznej i psychicznej. Najchętniej polecany wśród osób uprawiających sport.
  • Masaż klasyczny - Zabieg odnosi się do terapii, która ma na celu zarówno zabieg relaksujący, jak i leczniczy. Podczas masażu usuwane są obumarłe komórki naskórka co sprzyja lepszemu oddychaniu skóry. Zwiększa elastyczność skóry oraz aparatu ścięgnisto-więzadłowego, poprawia zakres ruchomości w stawach co zmniejsza ryzyko uszkodzeń. Poprawia krążenie co przyczynia się do lepszego zaopatrzenia tkanek w tlen. 
  • Aromaterapia – to kuracja wykorzystująca zapachy, której specjalnie skomponowane mieszanki eterycznych olejków wykazują różnorodne działanie. Wpływają na zmysły, przynosząc odprężenie, ułatwiając zasypianie – lub pobudzając i dodając energii. Efektem stosowania aromaterapii jest poprawa samopoczucia – zarówno w sferze umysłu, jak i ciała (rozluźnione mięśnie i redukcja napięć przyczyniają się do łagodzenia bólów różnego rodzaju).

Zapraszamy po odrobinę relaksu do Wellness & Spa Antonińska! Rezerwacje: +48 515 036 435.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij