Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Pokoje w nowej odsłonie
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Pokoje w nowej odsłonie

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Pokoje w nowej odsłonie

19 sierpnia 2020

Wygląd i funkcjonalność pokoi hotelowych to jeden z ważniejszych czynników decydujących o wyborze miejsca na nocleg.

Chcąc w dalszym ciągu spełniać oczekiwania i potrzeby naszych gości, postanowiliśmy podnieść standard naszych pokoi. Mając tym samym nadzieję, że pobyt w Hotelu & Restauracji Antonińska zapisze się w pamięci odwiedzających nas gości, jako jeszcze przyjemniejsze doświadczenie. 

Lato to pora roku, którą większość z nas lubi i na którą często czeka z niecierpliwością. Jednak ta pora roku potrafi mieć też małe wady, którym nam udało się zaradzić. Zdając sobie sprawę, jak uporczywe potrafią być upały wprowadziliśmy w pokojach udogodnienie w postaci klimatyzacji. W głównym budynku Hotelu & Restauracja Antonińska zainstalowano klimatyzację w 6 pokojach. Wyposażone w klimatyzację zostały następujące typy pokoi:

  • 1 x pokój 1-osobowy,
  • 1 x pokój Familijny,
  • 2 x pokój 2-osobowy z dużym łóżkiem (typu KING),
  • 2 x pokój 2-osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami (typu TWIN).

Natomiast w drugim budynku Hotelu & Restauracja Antonińska zaszło jeszcze więcej zmian. Na jednym z pięter, na którym zlokalizowanych jest 10 pokoi zmienił się także całkowicie wystrój wnętrz. W pokojach zostały przemalowane ściany, co odświeżyło pomieszczenia i wprowadziło do nich zupełnie nową klimat. Jednak to nie wszystko! Dbając o to, by pokoje były komfortowe i przytulne, wymieniliśmy również zasłony, kapy, fotele oraz dywaniki przyłóżkowe. Pokoje zyskały nowy blask. W pięciu poddanych renowacji pokoi została także zainstalowana klimatyzacja. Oto jakie typy pokoi w tym budynku zostały w nią wyposażone:

  • 1 x pokój 1-osobowy,
  • 2 x pokój 2-osobowy z dużym łóżkiem (typu KING),
  • 2 X pokój 2-osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami (typu TWIN).

Masz nietypowe potrzeby, po prostu nas zapytaj!

Gościom, którzy poszukują mniej typowych rozwiązań Hotel & Restauracja Antonińska umożliwia wynajem pokoi w różnych konfiguracjach. Jako apartamenty 2 lub 3 pokojowe, z których każdy posiada własną łazienkę. Dostepne dla gości apartamenty posiadają także wspólną część wypoczynkowo-jadalną oraz taras lub loggię. Wynajmować można je zależnie od potrzeb, na krótsze bądź dłuższe pobyty. Wycenę wynajmowanych pokoi i apartamentów sporządzamy indywidualnie, a ich cena w głównej mierze jest uzależniona od długości pobytu. Zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością odpowiemy na wszelkie państwa pytania. 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij