Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
8 powodów, dla których warto zorganizować wigilię firmową
 1. Strona główna
 2. Aktualności
 3. 8 powodów, dla których warto zorganizować wigilię firmową

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

8 powodów, dla których warto zorganizować wigilię firmową

21 listopada 2019

Każda okazja do kontaktu ze swoimi pracownikami jest bardzo dobra. Jednym z takich okresów w roku są Święta Bożego Narodzenia. 

Bardzo często znaczenie wigilii oraz innych uroczystości firmowych jest niedoceniane lub wręcz ignorowane. Tymczasem organizacja wigilii firmowej może przynieść wiele korzyści - zarówno firmie, jak i pracownikom. Czy znasz lepszą okazję, aby spędzić czas z pracownikami i w przyjaznej atmosferze podsumować cały rok wytężonej pracy?

 

Poznaj 8 najważniejszych powodów, dla których warto zorganizować wigilię firmową.

 

 1. Podziękowanie - warto docenić wysiłek pracowników, którzy przez cały rok ciężko pracowali, często z poświęceniem własnego czasu, na wynik firmy. Wigilia firmowa jest najlepszym sposobem na wyrażenie podziękowań.
 2. Budowanie zespołu i dobrych relacji - podczas nieformalnych spotkań pracownicy mogą o wiele lepiej się poznać. W rezultacie poprawia się komunikacja w zespole i wspólne wykonywanie codziennych obowiązków.
 3. Motywacja - wspólne spotkanie w przyjaznej, wręcz “luźnej” atmosferze, docenienie pracowników, chwila relaksu jest świetną motywacją do kolejnego roku wytężonej pracy.
 4. Wartości firmowe - wigilia firmowa to dobra okazja, aby podkreślić najważniejsze wartości obowiązujące w firmie i pokazanie, że poczucie przynależności do zespołu ma duże znaczenie
 5. Zasłużona chwila relaksu - wyjście z firmy, zmiana otoczenia będzie miała pozytywny wpływ na wszystkich. Choć to tylko chwila, na pewno pozwoli podładować baterie wszystkim członkom zespołu.
 6. Szczere opinie - większość pracowników będzie ukrywać swoje prawdziwe opinie o pracy, atmosferze, warunkach. Podczas wigilijnego spotkania o wiele łatwiej się otworzyć. Z pewnością łatwiej poruszyć trudne tematy w świątecznej atmosferze, a to może się przełożyć na poprawienie atmosfery w kolejnym roku.  
 7. Dobra zabawa - organizacja przyjęcia/imprezy firmowej mówi dużo o tobie. Jakim szefem i liderem jesteś?
 8. Wigilia firmowa to po prostu obowiązek: pracownicy są jak rodzina. Organizacja wigilii firmowej to pozytywny sygnał dla pracowników: nie są obojętni i poczują się docenieni. 

 

Jeśli chcesz zorganizować wigilię firmową z pysznym, świątecznym jedzeniem, zapoznaj się z naszym specjalnym wigilijnym menu. A jeżeli nie masz możliwości oraz warunków, aby zorganizować wigilię firmową u siebie, zapraszamy do Hotelu & Restauracji Antonińska. Sprawdź menu wigilijne i skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły dotyczące Twojej wigilii firmowej.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij