Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Licytacja Kolacji dla 4 osób na rzecz chorej Marty
  1. Home
  2. News
  3. Licytacja Kolacji dla 4 osób na rzecz chorej Marty

News

Check-in
Check-out

Licytacja Kolacji dla 4 osób na rzecz chorej Marty

09 of April 2021

Drodzy Goście, Hotel & Restauracja Antonińska wspiera Martę Szymańską w nierównej walce ze straszną chorobą i pragniemy prosimy o pomoc także Was. Jak? Możecie pomóc na wiele sposobów.

Jak możecie przeczytać na stronie elka.pl, Marta to mieszkanka Karolewa w gminie Borek Wielkopolski. Walczy z nowotworem, który nistety stał się chemiooporny. Jedyną szansą na życie jest dla Marty terapia wyceniona na 1 500 000 złotych. To ogromna kwota i każda złotówka jest na wagę życia. A Marta ma dla kogo żyć. Historię Marty znajdziecie w artykule na stronie Elki.

Jak możecie pomóc? Możecie to zrobić na wiele sposobów. Możecie wziąć udział w naszej licytacji, udostępnić informację o niej i zbiórce dla Marty w serwisie Siepomaga lub bezpośrednio wesprzeć Martę wpłacając pieniądze na zbiórkę... Stronę ze zbiórką znajdziecie tutaj.

A nasza KOLACJA DLA 4 OSÓB odbędzie się na naszym Tarasie Letnim na Dachu (jeśli sytuacja na to pozwoli) lub w domu osoby, która wygra licytację. Będzie to 3-daniowa kolacja wraz z dobranymi do tych dań winami.

Sami możecie wybrać miejsce i formę kolacji. Od strony kulinarnej o Wasze podniebienia zadba nasz zastępca szefa kuchni – Kuba, a o to co w kieliszkach Łukasz, który o winie wie prawie wszystko ????

Cel jest szczytny, więc łapcie za portfele! Swoje propozycje możecie składać w komentarzach pod tym postem na naszym profilu w serwisie Facebook. Cena wywoławcza wynosi 600 zł. Licytacja trwa do 26.04.2021 r.  

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close