Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
15 maja rozpoczynamy sezon na Tarasie na Dachu!
  1. Home
  2. News
  3. 15 maja rozpoczynamy sezon na Tarasie na Dachu!

News

Check-in
Check-out

15 maja rozpoczynamy sezon na Tarasie na Dachu!

14 of May 2021

W końcu, po wielu miesiącach oczekiwania, w najbliższą sobotę, 15 maja, oficjalnie rozpoczynamy sezon na naszym Tarasie na Dachu.

W związku ze stopniowym odmrażaniem branży gastronomicznej od dnia 15 maja przygotowania do otwarcia naszego ogródka na Tarasie idą pełną parą.

A właściwie ogródków, ponieważ w tym roku do dyspozycji gości będzie taras dwupoziomowy! Widok z nowego poziomu Tarasu na okolicę jest jeszcze bardziej zachwycający. My już nie możemy się doczekać soboty i całego sezonu. A Wy?

W najbliższy weekend mamy już komplet rezerwacji, ale zapraszamy po weekendzie - codziennie od godz. 12:00!

Jeśli jesteście spragnieni przyjemnych, ciepłych wieczorów przy lampce dobrego wina i pysznej kolacji na Tarasie, to pamiętajcie, aby zarezerwować stolik jak najszybciej.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami Taras nie może zostać wypełniony w całości. A ograniczona liczba stolików sprawia, że wolne miejsce znikają bardzo szybko.

Otwarcie ogródków oznacza także, że po wielu miesiącach możemy organizować pierwsze przyjęcia. Na razie tylko dla 25 osób, ale mamy nadzieję, że wkrótce i ten limit zostanie zwiększony.

Aktualne wiosenne menu w naszej restauracji znajdziecie tutaj, a menu na przyjęcia tu.

Rezerwacje z karty przyjmujemy pod numerem telefonu: 515-036-096, rezerwacje na przyjęcia: 515-036-437.

Chcielibyśmy także zapewnić wszystkich naszych gości, że w Hotelu & Restauracji Antonińska możecie się czuć bezpiecznie. Stosujemy się do wszystkich wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, o czym świadczy fakt, że posiadamy certyfikat Obiektu Bezpiecznego Higienicznie.

Takim certyfikatem mogą posługiwać się wyłącznie te obiekty, które stosują się do wytycznych rządu i GIS opracowanych dla branży hotelarskiej i gastronomicznej, a także wytycznych do organizowania wesel, przyjęć i konferencji oraz funkcjonowania salonów masażu i saun.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close