Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Obiekt Bezpieczny Higienicznie

Obiekt Bezpieczny Higienicznie

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Obiekt Bezpieczny Higienicznie

Hotel & Restauracja Antonińska posiada certyfikat Obiektu Bezpiecznego Higienicznie.

Co to oznacza?

Certyfikatem mogą posługiwać się obiekty, które stosują się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju i GIS opracowanych dla branży hotelarskiej i gastronomicznej, a także wytycznych do organizowania wesel, przyjęć i konferencji oraz funkcjonowania salonów masażu i saun.

Poniżej zasady bezpieczeństwa wprowadzone w naszym obiekcie w związku z pandemią koronawirusa.

Od 04.05.2020 r. nasz Hotel jest gotowy na przyjęcie Gości. W trosce o Państwa zdrowie wprowadziliśmy procedury, dzięki którym nasz obiekt jest miejscem bezpiecznym

CO SIĘ ZMIENI W FUNKCJONOWANIU OBIEKTU I JAKIE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA ZOSTANĄ WPROWADZONE ?

Uruchamiamy dodatkowe sale z przeznaczeniem na restaurację.

Zaletą naszego obiektu jest posiadanie przestronnej restauracji, tarasu letniego, sal konferencyjnych. Jesteśmy zatem w stanie stworzyć przestronną przestrzeń użytkową, w której odległość pomiędzy Gośćmi będzie w pełni bezpieczna.

Wprowadzamy opcję posiłków serwowanych Aby każdy nasz Gość czuł się bezpiecznie, czasowo rezygnujemy z opcji bufetu i zastępujemy ją możliwością serwowania do stolika gościa

Zmniejszamy liczbę przyjmowanych Gości.

Zgodnie z wydanym rozporządzeniem maksymalna liczba Gości może być równa dwukrotności liczby pokoi. Zachęcamy zatem do wcześniejszych rezerwacji, ponieważ ilość dostępnych miejsc zostaje czasowo ograniczona.

Skracamy procedury związane z zameldowaniem i zachowujemy bezpieczną ilość osób przebywających w recepcji.

Wprowadzamy możliwość zdalnego wypełnienia kart meldunkowych i mailowego zwrotu wypełnionych dokumentów. Na miejscu z formalności pozostanie zatem już tylko podpis.

Strefa wellness & spa z nowymi zasadami wynajmu.

Strefę wellness & spa udostępniamy wspólnie zakwaterowanym Gościom hotelu oraz gościom indywidualnym. Na terenie strefy zapewniamy środki do dezynfekcji oraz Wprowadzamy systematyczną dezynfekcję pomieszczeń w strefie wellness & spa.

Sprzątanie pokoi na życzenie Gości.

Wprowadzamy zasadę sprzątania pokoi na wyłączną prośbę Gości. Po pobycie każdy z pokoi podlegać będzie dodatkowej dezynfekcji z wykorzystaniem profesjonalnych środków dezynfekcyjnych.

Dostosowujemy sale konferencyjne do możliwości zachowania bezpiecznej odległości.

W naszych salach konferencyjnych, przestrzegamy zachowania dopuszczalnej liczby gości, catering konferencyjny przygotowywany jest z zachowaniem procedur bezpieczeństwa, a na terenie sal udostępniamy środki do dezynfekcji.

Ponadstandardowa dezynfekcja.

Zgodnie z wydanym rozporządzeniem wprowadzamy specjalistyczną dezynfekcję restauracji, sal konferencyjnych, pokoi oraz powierzchni narażonych na częste dotykanie. Dodatkowo wyposażamy wszystkie przestrzenie wspólne w płyny antybakteryjne oraz wprowadzamy możliwość zakupu tych płynów oraz maseczek ochronnych w recepcji hotelu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ODPOCZNIJ W BEZPIECZNYCH WARUNKACH

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z rezerwacjamiś noclegów, sal konferencyjnych i zasad bezpieczeństwa, jakie wprowadzamy.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 515 036 435 lub mailowo pod adresem: recepcja@antoninska.com.pl

Luksusowe pokoje Zachwycające apartamenty
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij