Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
  1. Home
  2. Hotel
  3. hygienically safe facility

hygienically safe facility

Check-in
Check-out

hygienically safe facility

Hotel & Restauracja Antonińska posiada certyfikat Obiektu Bezpiecznego Higienicznie.

Co to oznacza?

Certyfikatem mogą posługiwać się obiekty, które stosują się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju i GIS opracowanych dla branży hotelarskiej i gastronomicznej, a także wytycznych do organizowania wesel, przyjęć i konferencji oraz funkcjonowania salonów masażu i saun.

Poniżej zasady bezpieczeństwa wprowadzone w naszym obiekcie w związku z pandemią koronawirusa.

Od 04.05.2020 r. nasz Hotel jest gotowy na przyjęcie Gości. W trosce o Państwa zdrowie wprowadziliśmy procedury, dzięki którym nasz obiekt jest miejscem bezpiecznym

CO SIĘ ZMIENI W FUNKCJONOWANIU OBIEKTU I JAKIE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA ZOSTANĄ WPROWADZONE ?

Uruchamiamy dodatkowe sale z przeznaczeniem na restaurację.

Zaletą naszego obiektu jest posiadanie przestronnej restauracji, tarasu letniego, sal konferencyjnych. Jesteśmy zatem w stanie stworzyć przestronną przestrzeń użytkową, w której odległość pomiędzy Gośćmi będzie w pełni bezpieczna.

Wprowadzamy opcję posiłków serwowanych Aby każdy nasz Gość czuł się bezpiecznie, czasowo rezygnujemy z opcji bufetu i zastępujemy ją możliwością serwowania do stolika gościa

Zmniejszamy liczbę przyjmowanych Gości.

Zgodnie z wydanym rozporządzeniem maksymalna liczba Gości może być równa dwukrotności liczby pokoi. Zachęcamy zatem do wcześniejszych rezerwacji, ponieważ ilość dostępnych miejsc zostaje czasowo ograniczona.

Skracamy procedury związane z zameldowaniem i zachowujemy bezpieczną ilość osób przebywających w recepcji.

Wprowadzamy możliwość zdalnego wypełnienia kart meldunkowych i mailowego zwrotu wypełnionych dokumentów. Na miejscu z formalności pozostanie zatem już tylko podpis.

Strefa wellness & spa z nowymi zasadami wynajmu.

Strefę wellness & spa udostępniamy wspólnie zakwaterowanym Gościom hotelu oraz gościom indywidualnym. Na terenie strefy zapewniamy środki do dezynfekcji oraz Wprowadzamy systematyczną dezynfekcję pomieszczeń w strefie wellness & spa.

Sprzątanie pokoi na życzenie Gości.

Wprowadzamy zasadę sprzątania pokoi na wyłączną prośbę Gości. Po pobycie każdy z pokoi podlegać będzie dodatkowej dezynfekcji z wykorzystaniem profesjonalnych środków dezynfekcyjnych.

Dostosowujemy sale konferencyjne do możliwości zachowania bezpiecznej odległości.

W naszych salach konferencyjnych, przestrzegamy zachowania dopuszczalnej liczby gości, catering konferencyjny przygotowywany jest z zachowaniem procedur bezpieczeństwa, a na terenie sal udostępniamy środki do dezynfekcji.

Ponadstandardowa dezynfekcja.

Zgodnie z wydanym rozporządzeniem wprowadzamy specjalistyczną dezynfekcję restauracji, sal konferencyjnych, pokoi oraz powierzchni narażonych na częste dotykanie. Dodatkowo wyposażamy wszystkie przestrzenie wspólne w płyny antybakteryjne oraz wprowadzamy możliwość zakupu tych płynów oraz maseczek ochronnych w recepcji hotelu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ODPOCZNIJ W BEZPIECZNYCH WARUNKACH

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z rezerwacjamiś noclegów, sal konferencyjnych i zasad bezpieczeństwa, jakie wprowadzamy.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 515 036 435 lub mailowo pod adresem: recepcja@antoninska.com.pl

Luxurious Rooms STUNNING APARTMENTS
See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close