Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Dach Pełen Kultury
  1. Home
  2. News
  3. Dach Pełen Kultury

News

Check-in
Check-out

Dach Pełen Kultury

22 of May 2020

Hotel & Restauracja Antonińska rusza z akcją Dach Pełen Kultury - cyklicznymi spotkaniami z artystami połączonymi z degustacją na naszym Tarasie Letnim na Dachu.

W okresie wiosny i lata nasz taras to idealne miejsce na przyjemne spędzenie wieczoru w gronie znajomych. Nasi stali Goście doskonale wiedzą, że to wspaniałe miejsce na koncerty, degustacje, czy pokazy.

W tym roku chcielibyśmy, aby na działo się tutaj o wiele więcej niż dotychczas. Ponieważ Taras Letni na Dachu sprawdził się już jako scena dla wielu wydarzeń, ruszamy z akcją Dach Pełen Kultury.

Na czym to wszystko będzie polegać?

W skrócie: Oddajemy nasz taras w ręce artystów.

Chcemy udostępnić to urokliwe miejsce niszowym, regionalnym (niekoniecznie młodym) artystom: muzykom, tancerzom, malarzom, grafikom, pisarzom, poetom, aby mogli zaprezentować swoje prace oraz utwory.

Będziemy organizować cykliczne wieczory artystyczno-kulinarne, podczas których artysta będzie miał możliwość zagrać koncert, zrobić wernisaż, czy spotkanie autorskie, które połączone będą z degustacją produktów kulinarnych (sery, wędliny, wina, piwa).

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

Poszukujemy osoby chętne do nawiązania współpracy, które chcą zaprezentować swój dorobek artystyczny publicznie w zamian za promocję własnej osoby.

Prosimy o wcześniejsze przedstawienie swoich utworów/ dzieł w formie elektronicznej bądź osobiście w celu dokonania selekcji wstępnej.

Po naszej stronie jest zapewnienie promocji oraz organizacji wydarzenia (miejsce, nagłośnienie, reklama).

ZGŁOSZENIA:

Telefonicznie: 515-036-437 lub 662-196-379

Mailowo: restauracja@antoninska.com.pl

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close