Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Antonińska Cocktail Bar - idealne miejsce na jesienne wieczory
  1. Home
  2. News
  3. Antonińska Cocktail Bar - idealne miejsce na jesienne wieczory

News

Check-in
Check-out

Antonińska Cocktail Bar - idealne miejsce na jesienne wieczory

09 of September 2020

Antonińska Cocktail Bar to wyjątkowe miejsce na mapie Leszna, które idealnie nadaje się na wspólne spotkanie z przyjaciółmi po ciężkim tygodniu w pracy lub kameralną imprezę. 

Lato powoli, ale nieuchronnie dobiega końca. A to oznacza, że niebawem zakończymy sezon na naszym Tarasie na Dachu

W tym tygodniu organizujemy prawdopodobnie już ostatni w tym sezonie Dach Pełen Kultury. Zapraszamy na występ Olivii Staniszewskiej. Więcej o tym wydarzeniu możecie przeczytać tutaj

O ile tylko pogoda pozwoli, mamy nadzieję, że jeszcze uda nam się zaprosić Państwa na kolację degustacyjną. Jednak wraz z coraz chłodniejszymi wieczorami, już niedługo będziemy musieli zacząć przygotowywać Taras na Dachu do zimy.

Brak Tarasu nie oznacza jednak, że nie mamy dla Państwa innej, ciekawej propozycji. Już ponad rok temu stworzyliśmy równie wyjątkowe miejsce, tyle że wewnątrz naszego obiektu - Antonińska Cocktail Bar. Tutaj także możecie liczyć na spędzenie bardzo przyjemnego wieczoru.

Cocktail Bar to miejsce, w którym każdy miłośnik alkoholi mocnych lub dobrych win, znajdzie coś dla siebie. Szeroką gamę wódek z polskich i zagranicznych destylarni uzupełnia płynne złoto ze Szkocji i innych zakątków świata.  

Nasza karta koktajli nawiązuje do pór roku i jest oparta na tradycyjnych recepturach, czasami w nowych odsłonach. Obsługę na najwyższym poziomie gwarantują najlepsi barmani w mieście, a do dyspozycji gości jest także stół bilardowy.

Antonińska Cocktail Bar to również idealne miejsce do spotkań towarzyskich w intymnej i dyskretnej atmosferze, którą można zapewnić sobie wynajmując lokal na wyłączność.

Możecie zorganizować tu urodziny, wieczór panieński lub kawalerski, czy po prostu spotkać się z przyjaciółmi po ciężkim tygodniu w pracy. 

Antonińska Cocktail Bar to także doskonałe miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego zarówno formalnego, jak i bardziej towarzyskiego.

Jeśli tylko macie Państwo ochotę na uczestnictwo w wyjątkowym wydarzeniu, możemy także zorganizować specjalne warsztaty, podczas których przybliżymy Państwu tematykę win lub whisky.

Poprzedniej jesieni zorganizowaliśmy w Cocktail Barze także dwa turnieje ANTONIŃSKA FIFA CUP, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Dlatego w tym roku, z okazji rozpoczęcia sezonu barowego, już planujemy trzecią edycję turnieju. Więcej informacji już wkrótce.

Lokal można zarezerwować dzwoniąc pod numer telefonu: 515-036-096. Serdecznie zapraszamy

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close