Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Catering Wielkanocny
  1. Home
  2. News
  3. Catering Wielkanocny

News

Check-in
Check-out

Catering Wielkanocny

17 of March 2021

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami! Jeśli planujesz uroczyste śniadanie lub obiad Wielkanocny, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę cateringową.

Wielkanoc to święta, w których celebrujemy nowe życie. Kojarzą nam się ze zbliżającą się wiosną i oczywiście pysznym jedzeniem. 

Święta to czas, który powinniśmy poświęcić rodzinie i najbliższym. To czas, w którym powinniśmy odpoczywać, nabierać nowej energii, a nie martwić się o to, czy wszystko kupiliśmy, czy dlaczego ciasto nam się nie udało.

W tym roku spędź Wielkanoc wyjątkowo. Nie biegaj po sklepach, nie martw się o jedzenie, skup się wyłącznie na świątecznej atmosferze. 

Aby odciążyć Cię w tym wyjątkowym okresie, przygotowaliśmy specjalną Wielkanocną ofertę cateringową. 

Niezależnie od tego, czy planujesz zaprosić gości na śniadanie Wielkanocne, czy na świąteczny obiad, dzięki naszemu cateringowi, możesz skupić się na innych, ważniejszych sprawach.

Menu możesz sprawdzić tutaj  oraz pod artykułem. Zamówienia przyjmujemy do dnia 28.03.2021 pod numerem telefonu: 515 036 096, a odbiory będą możliwe w piątek 02.04.2021.

Jeszcze przed świętami planujemy pewną niespodziankę dla najmłodszych! Tradycyjne polowanie na jaja z Antonińską :). 

Polowanie odbędzie się w Prima Aprilis, ale to nie żart. W tym roku tradycyjny „Zajączek” wypada akurat 1 kwietnia :). 

Otworzymy naszą świąteczną chatkę, gdzie na najmłodszych będą czekały łakocie i drobne atrakcje. Więcej szczegółów już wkrótce...

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close