Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
Dach pełen kultury vol.4 - występ Olivii Staniszewskiej
  1. Home
  2. News
  3. Dach pełen kultury vol.4 - występ Olivii Staniszewskiej

News

Check-in
Check-out

Dach pełen kultury vol.4 - występ Olivii Staniszewskiej

02 of September 2020

W czwartek, 10 września, odbędzie się kolejny wieczór z cyklu Dach Pełen Kultury. Tym razem zapraszamy do wysłuchania Olivii Staniszewskiej w jej autorskim repertuarze.

Były już skrzypce, były filmy, a tym razem w ramach cyklu Dach Pełen Kultury zapraszamy na koncert młodej leszczyńskiej wokalistki, Olivii Staniszewskiej.

Olivia Staniszewska ma 23 lata i pochodzi z Leszna. Śpiewaniem zajmuje się praktycznie od zawsze. Już jako młoda dziewczynka brała udział w różnych konkursach. W tym roku zaczęła pisać swoje autorskie utwory, które po raz pierwszy zaprezentowała na Leszczyńskich Debiutach. 

Zaledwie parę dni później Olivia zgłosiła się do konkursu "Wakacyjna Droga do Gwiazd", który organizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie. Udało jej się przejść do kolejnego etapu, co oznacza, że wystąpi na leszczyńskim rynku jeszcze przed koncertem na naszym Tarasie - 6 września. Nas to w ogóle nie dziwi, ma niesamowity talent i głos, którym jest w stanie rozkleić największych twardzieli!

Całkiem niedawno Olivia nawiązała współpracę z wydawnictwem Deep Breath Records, co zaowocowało wydaniem 22 sierpnia pierwszego singla, który zapowiada debiutancką płytę naszej młodej leszczyńskiej artystki. Płyta powinna ukazać się na rynku pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Ale wcale nie musimy czekać tak długo, aby przekonać się o tym, jaka będzie debiutancka płyta Olivii. Podczas naszego Dachu Pełnego Kultury będziemy mieli okazję posłuchać właśnie tych utworów, które znajdą się na debiutanckim krążku młodej leszczynianki. Utwory będą utrzymane w klimacie soul/pop/r&b. Dodatkowo oprócz autorskich utworów, Olivia zaprezentuje także covery takich artystek jak Amy Winehouse, czy Alicia Keys oraz wiele innych piosenek w podobnych klimatach muzycznych.

To będzie bardzo wyjątkowy wieczór z niezwykle klimatyczną muzyką. Jeśli tylko pogoda pozwoli, koncert odbędzie się naturalnie na Tarasie na Dachu. Jednak w razie niepogody, przeniesiemy go do restauracji. Dlatego już dziś zarezerwujcie sobie czwartek, 10 września, na wspólne wysłuchanie koncertu Olivii. Występ potrwa około 45 minut. Początek zaplanowaliśmy na godz. 19:00. Tradycyjnie rezerwacji stolików można dokonać pod numerem telefonu: 515036096. 

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close